reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

A jakiej wysokości jest beta? Może być ciąża pozamaciczna, ale beta pojawia się również we krwi przy zmianach w macicy (zmianach trofoblastu, nowotworach itp.). Szczerze to ja bym się udała na wizytę prywatna do najlepszego ginekologa w Twoim mieście na druga konsultacje, koniecznie.
Ostatnie jakie robiłam to beta 2tys. Tetaz miałam robić jeszcze Ale nie miałam jak.dzis zadzwoniłam do innego lekarza. Na pon mam wizytę.
 
reklama
Ale to czemu beta rośnie A na usg nic nie ma i tabletki na wywołanie krwawienia? Boję się o pozamaciczna. Ale lekarz mówił że nic nie widzi i że właśnie tabletki ..
Jak wysoka jest beta? 🤔 Może jeszcze jest za małe, żeby zobaczyć. Czy to w macicy czy w jajowodzie... W jajowodzie czasami ciężko znaleźć. W twoim wypadku na pewno poszłabym też do innego lekarza. Jeden to nigdy nie wyrocznia. Może się mylić.
 
Jak wysoka jest beta? 🤔 Może jeszcze jest za małe, żeby zobaczyć. Czy to w macicy czy w jajowodzie... W jajowodzie czasami ciężko znaleźć. W twoim wypadku na pewno poszłabym też do innego lekarza. Jeden to nigdy nie wyrocznia. Może się mylić.
Wczoraj byłam. Beta 2.5 tys..W pon mam bete znowu czy spada . Jeżeli nie zgłosić się znowu do lekarza i wypisze skierowanie na szpital. W macicy endomedrium 5mm zrobiło się mniejsze niż na wizycie tydz temu. Jajniki itp czyste. W macicy tylko ślady.
 
Wczoraj byłam. Beta 2.5 tys..W pon mam bete znowu czy spada . Jeżeli nie zgłosić się znowu do lekarza i wypisze skierowanie na szpital. W macicy endomedrium 5mm zrobiło się mniejsze niż na wizycie tydz temu. Jajniki itp czyste. W macicy tylko ślady.
Witaj co u Ciebie ? Jak się to wszystko potoczyło dalej ?
 
Do góry