reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta HCG?

Tysiekk

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Lipiec 2019
Postów
26
Cześć,
Odebrałam właśnie wynik beta hsg z dzisiaj (30 dc, ok 14dpo - wynika z obserwacji, cykle mam zwykle 27-28 dniowe). Wykres temperatury przepiękny 😅, test pozytywny, więc zdecydowałam się na bete, no i wynik 33. I teraz nie wiem czy się martwić czy nie... W poprzednich ciążach (mam dwie za sobą w tym jedna szczęśliwa) beta wychodziła na ten etap ciąży 87 oraz 200 a ten wynik wydaje mi się trochę taki niski... Nie wiem co myśleć, zwariuje czekając do piątku na kolejną bete, żeby zobaczyć przyrost....
 
reklama
Cześć,
Odebrałam właśnie wynik beta hsg z dzisiaj (30 dc, ok 14dpo - wynika z obserwacji, cykle mam zwykle 27-28 dniowe). Wykres temperatury przepiękny 😅, test pozytywny, więc zdecydowałam się na bete, no i wynik 33. I teraz nie wiem czy się martwić czy nie... W poprzednich ciążach (mam dwie za sobą w tym jedna szczęśliwa) beta wychodziła na ten etap ciąży 87 oraz 200 a ten wynik wydaje mi się trochę taki niski... Nie wiem co myśleć, zwariuje czekając do piątku na kolejną bete, żeby zobaczyć przyrost....
Pamiętaj, ze każda ciąża jest inna to, ze we wcześniejszych beta w 14 dpo wynosiła więcej nie oznacza, ze w tej będzie tak samo. Mogło dość później do zagnieżdżenia i stad niższy wynik.
Najważniejszy i tak jest przyrost po 48h. Z jednego wyniku dowiadujesz się tylko, ze jesteś w ciąży. Głowa do góry, powtórz betę za 2 dni :)
 
Absolutnie nie masz się czym martwić. Powtórz po 48 h i jak przyrost będzie wyższy niż 66% to jest ok. Też miałam pierwszą betę taka niską, po 48 przyrost 200% i teraz 32 TC.
Gratulacje i dużo zdrówka :)
 
Jestem. Na tym samym etapie, beta 28.5 jutro drugi raz. Martwię się nie mam żadnych objawów oprócz senności ale to moż e przez wysokie temp. Trzymam kciuki!
 
Jestem. Na tym samym etapie, beta 28.5 jutro drugi raz. Martwię się nie mam żadnych objawów oprócz senności ale to moż e przez wysokie temp. Trzymam kciuki!
Daj koniecznie znać jutro :) z doświadczenia już wiem, że objawy zwykle są później, bo zwykle właśnie podwyższone HCG powoduje wiele tych nieprzyjemnych objawów. U mnie właściwie jest identycznie jak u Ciebie - senność na maksa i tyle.
 
Cześć,
Odebrałam właśnie wynik beta hsg z dzisiaj (30 dc, ok 14dpo - wynika z obserwacji, cykle mam zwykle 27-28 dniowe). Wykres temperatury przepiękny 😅, test pozytywny, więc zdecydowałam się na bete, no i wynik 33. I teraz nie wiem czy się martwić czy nie... W poprzednich ciążach (mam dwie za sobą w tym jedna szczęśliwa) beta wychodziła na ten etap ciąży 87 oraz 200 a ten wynik wydaje mi się trochę taki niski... Nie wiem co myśleć, zwariuje czekając do piątku na kolejną bete, żeby zobaczyć przyrost....
Ja wcale nie robiłam bety. Nie zawsze te przyrosty są książkowe, a okazuje się, że z ciążą wszystko ok. Po pozytywnym teście prostu czekałam do pierwszego USG w 7tc :) można sobie zaoszczędzić stresu.
 
Ja wcale nie robiłam bety. Nie zawsze te przyrosty są książkowe, a okazuje się, że z ciążą wszystko ok. Po pozytywnym teście prostu czekałam do pierwszego USG w 7tc :) można sobie zaoszczędzić stresu.
Tak z pewnością i każdej przyszłej mamie tego życzę. Rok temu też miałam taki plan ale zaczęło się poronienie .
 
U mnie beta z 1.08 na poziomie 39, dziś 13... załamka. Gin kazała czekać na krawawienie...któraś tak miała? Po jakim czasie można się spodziewać krwawienia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie beta z 1.08 na poziomie 39, dziś 13... załamka. Gin kazała czekać na krawawienie...któraś tak miała? Po jakim czasie można się spodziewać krwawienia?
Ojej... Bardzo mi przykro... Jeśli mogę dopytać, to w którym dniu cyklu robiłaś tą betę z wynikiem 39 ?
 
Do góry