reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

Napisałam do Aknovi, że trzymamy kciuki i odpisała :

Hejka:) Dzięki dziewczyny, kochane jesteście :) niestety nie rodzę, każdy lekarz mówi co innego, w nocy miałam skurcze i mówili, że pewnie dziś urodzę a teraz, że to jeszcze nie te skurcze,rozwarcie na opuszek i ze trochę poleżę...Pozdrowionka
 
reklama
od krakowianki

"po 2 i pół dobach skurczy, po prawie dobie bóli krzyżowych dziś o 12:30 urodził się nasz Staś z wagą 2480gram :) Jest śliczny! Jak go dostanę, wyslę Ci zdjęcie. więcej na razie nie mam siły napisać. przepraszam. Uściski"
 
od Petinka:

"Od 00:10 Marta jest już z nami :) 54 cm, 3300 g
Czujemy się dobrze. Marta jest kochana:) Poród b.szybki, udało się bez nacięcia. Pozdrawiamy serdeczenie."
 
Wstawiam dopiero bo w nocy sms nie słyszałam, ale anisad mnie juz ubiegła od Petinka:


"Od 00:10 Marta jest już z nami:-) 54 cm, 3300g. Czujemy się dobrze. Pozdrawiamy serdecznie"
 
Cześć dziewczyny przepraszam, że Wam się wcina ale mam wieści od naszej wspólnej koleżanki Marmy

"Odeszły mi wody na zajęciach. Jadę do szpitala. Ale jazda:)"
 
od madziarkas

"hej, przyjęli mnie na położnictwo, faktycznie wody się sączyły ale jest ich jeszcze sporo, ktg bez skurczybyków, usg ok, zobacze co wyjdzie z badania krwi, jak nie będzie infekcji to jutro się wypisze na zadanie. Na szczescie jutro jest moja gin to się z nią skonsultuje. Na sali leze z dziewczyną ze SR także jakoś fajniej ze znajomą twarzyczką. Pozdrawiam całe bb"
 
reklama
Marma: "Porod super, tzn bolalo jak cholera, ale poszlo ekspresem. Jak dojechalam szyjki juz nie bylo rozwarcie na 3cm. Dlugo sie nie ruszala wiec dostalam leki na zmiekczenie. Moglam chodzic, skakalam na pilce, rodzilam na siedzaco. Musieli mnie troszke naciac, bo by szyjka poszla bo bardzo sztywna i zrosty po tamtym porodzie. Maly dossal sie do cyca a teraz smacznie spi. Reszte jak wroce :-D"
 
Do góry