reklama

Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

Temat na forum 'Archiwum listopad 2011' rozpoczęty przez Ssabrinaa, 12 Wrzesień 2011.

1. Ssabrinaa

Ssabrinaa Podwójna Mama ☺️

Drogie listopadowe mamy zakładam ten wątek, po to:

- by każda z Nas, jeśli dostanie jakiegoś eska lub wiadomość od rodzącej Mamuśki mogła ją tu zamieścić[​IMG]
    - by każda rozpakowana Mamusia mogła tu napisać po powrocie z Maleństwem ze szpitala jakieś niusy[​IMG]
    -a także dlatego iż w związku z tym że mamy już jedną rozpakowaną listopadową Mamusie :tak:

A generalnie wątek tworzę po to, by te tak cenne dla Nas informacje nie gubiły się na wątku głównym[​IMG]

P.S. Prosiłabym o nie pisanie tu komentarzy, a gratulacje składać na wątku już do tego stworzonym (żeby był porządek[​IMG])

Ostatnia edycja: 12 Wrzesień 2011
  2. Ssabrinaa

Pierwsza rozpakowana listopadowa mamusia :tak:

Ostatnia edycja: 12 Wrzesień 2011
  3. reklama
  4. Ssabrinaa

Od Julianny wiadomosci ze szpitala.......

5. justys85

justys85 Fanka BB :)

Witajcie
    Jestem koleżanką dziewczyny od Was z forum agalodz.
    Agnieszka prosiła abym napisała Wam że 2 października urodził sie Wojtuś w 34 tyg. z wagą 3kg i 50 cm jest ślicznym zdrowym chłopcem i najważniejsze jest już z rodzicami.Jutro wychodzą do domku to na pewno Aga się do Was odezwie.Pozdrawiam i życze Wam szczęśliwych rozwiązań.Justyna

Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 Październik 2011
  6. onanana

onanana Fanka BB :)

Hej kochane
    dostałam właśnie sms od Margany:
    "hej, zostaję do pon. Mam CRP podwyższone i dostaje antybiotyk. Skurcze są rzadziej, ale jakby się nasiliły to i tak już nic nie będą robić tylko na porodówkę wywiozą ;)Pozdrowienia dla wszystkich!!"

7. Katerinka_2

Katerinka_2 podwójnie szczęśliwa mama

PONKO w szpitalu

8 października 09:29
    Hej dziewczyny, ja pisze ze szpitala, niestety skurcze które opisywałam wczoraj to były już porodowe. Pojechaliśmy o północy na IP, jakoś zatrzymali akcje choć skurcze miarowe i krotka szyjka. Ale rozwarcia nie było. Wg OM to już 39tc ale tak na pewno nie jest, mały waży 2700g i jeszcze nas zatrzymaja w dwupaku żebym urodziła najwcześniej w poniedziałek. Martwię się ale musi być dobrze. Trzymajcie się.

Trzymam kciuki

8. ponko

ponko Fanka BB :)

Hej, u mnie lepiej. Dziękuje za miłe słowa to bardzo kochane. Na szczęście aplikacja bb na telefon pozwala mnie trzymać blisko Was :)
    Skurczy już nie ma, ok 5 rano zniknęły. Co prawda nadal jestem pod kroplowką i nie wiem ci będzie jak mi ja odstawia, ale każdy dzień jest ważny. Boli mnie głowa jak diabli, nie mam na mac siły,wyslalam mojego A. o 4 rano do domu dość, wróci mi tu z reszta potrzebnych rzeczy.
    Sam początek porodu nie taki zły, boli jak diabli ale te 8 h skurczy wytrzymałam i dam radę drugi raz.

Mam nadzieję ze u Was jest dobrze. Będę Was podczytywac regularnie ze szpitala :)

9. ponko

ponko Fanka BB :)

Rozmawiałam z lekarzem i powiedział że jeszcze jeden dzień muszę zostać na obserwacji ale możliwe ze już jutro wrócimy do domku w dwupaku :) bo skoro skurcze ustały to nie ma już zagrożenia.
    Ten zastrzyk to tak na wszelki wypadek bo mały powinien dać sobie radę, ale przezornosci nigdy za wiele.
    Przed chwilą był u mnie A. posiedzial godzinke i wrócił do domku bo dla mnie najwyższy czas był na lezenie. Złożył wczoraj lozeczko i zrobił mu nawet zdjęcie żeby mi pokazać :) ej, tęsknię za własnym lozkiem, ale wierze, że jutro wyjde i się położę u siebie

10. reklama
  11. Gola84

Gola84 Fanka BB :)

Dziewczynki, to wiadomość od naszego agutka 10.10.11 godz: 13:03:
    "Jutro w południe bede rodzic. Takze czekamy".

12. onanana

onanana Fanka BB :)

hej, wiadomość od Margany:
    "Cześć. jeszcze jutro będzie badanie i prawdopodobnie wyjdę. Czuje sie tak sobie. Skurcze są słabsze ale brzuch bardziej boli. Z córcią ok. Buźka dla wszystkich"

Poleć forum