reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

Hey dziewczynki, jeszcze nie urodziłam. W nocy brzucho lekko bolał ale nic sie nie rozkręciło. Dzisiaj od 7 ej ktg, wody cały czas się sączą i moja gin kończąca dyżur stwierdziła, że nie ma co czekać i podłącza mnie pod kroplówkę. No ale jak lekarka poszła do domu przebadał mnie ordynator i zadecydował, że poziom wód jeszcze jest powiedzmy na granicy i nie ma co sie spieszyć - kroplówki narazie nie będzie i pozostaje tylko czekać!!!!!!!!!! :( a już taką nadzieje moja gin mi zrobiła, no cóz...

Mitaginke spotkałam rano na porodówce, zmęczona nocymi skurczami, teraz narazie nie wiem gdzie sie podziewa...

Ide spacerować, łazić po schodach i przysiady - wtedy zauważyłam, że wiecej wycieka i może się coś szybciej rozkręci...
Trzymajcie kciuki
buźka
 
reklama
dwa smski...

Marma
: Przemcio - starsznie do Kacperka podobny. Straszny zarlok z niego. Wyciaga mi wszystko z piersi i zapija podwojna dawka mleka 40ml. BEdzie chyba nielicznym dzieckiem ktore w drugiej dobie przybiera na wadze. Czekam na pediatre. Ciekawe, co powie. Co u dziewczyn?

Koot: Dzis zrobia mi CC. Leze z kroplowka pod ktg. Dam znac bb ciotkom jak Piotrus bedzie na swiecie. Pozdrowienia dla wszystkich! Ktos rodzi jeszcze?
 
Zuzanna: "Melcia urodzila sie dzisiaj ok. 9.30 przez cc. wazy 3300, ma 56cm i dostala 10pkt, jest najpiekniejsza, najcudowniejsza na swiecie! :-) Pozdrawiam, zuzanna z bb"
 
Mitaginka, jak ja zapytalam, czy rodzila sn czy cc: "o 2 w nocy dostalam b.silnych skurczy. co 5 min, trudnych do zniesienia. Podkrwawialam, okazalo sie, ze to czop, ale rozwarcie nadal na opuszke. o 7 rano rozwarcie na 4cm, potem masaz szyjki przez polozna, prysznic, czopki na szyjke, pilka i rozwarcie na 7. Na pilce zaczely mi sie parte. Umialam tylko krzyknac 'kupa!' - taki skrot myslowy :-D ale dali mi oksy na koniec na parte. Bez ZZO. Nacieli krocze, ale bardzo popekalam w srodku. W sobote o 22 odstawilam fenka, dobe pozniej sie zaczelo.. szkoda tylko, ze pochwa mi tak popekala wewnatrz..."
 
oto i obiecana niespodzianka :-D Morgaine chciala Wam zrobic niespodzianke i zebyscie uwierzyly, chciala wyslac mms - ale sie technika zbuntowala i ma problem z telefonem ;-) Takze musicie jej uwierzyc na slowo :-D

"Nie bedzie to oryginalne, co napisze, jestem wykonczona ale szczesliwa :-D Weronika 2940gr i 51cm, 10pkt, sn. SLICZNA! Plakala do 5 rano, nie pila cyca, ale na szczescie zasnela i godzine sie przespalam. Porod bez oxy, bez naciecia, z jakims znieczuleniem, ale nie ZZO. Jestem szczesliwa, ze mam corke, ale powinna nazywac sie Lena :-) Bardziej do niej pasuje :-) Ale chyba Weronika zostanie.."

"Tak, spi od 5 rano, nie mialam juz sily celowac cycem w jej buzie, przytulilam ja mocno i zasnelysmy. Ja po godzinie sie obudzilam i sie gapie. Jest niesamowita. Musze przyznac, piekniejsza od chlopakow, ale to baba :-) Kocham ja! Pati ,mozesz juz urodzic? Do it 4 me :-D"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry