reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nystatyna i wymioty po niej

Witam
Moja Karolina miała ropne zapalenie gardła, wysoką temperaturę, dostała ospamox, w trakcie wizyty kontrolnej po 3 dniach leczenia, okazało się, że ma nalot u podstawy języka (kożuch pleśni). Dostałysmy nystatyne z zaleceniem albo pedzlowania języka gazą 2 x dziennie, lub moczenie smoczka 6 razy dziennie przed jedzeniem. Nystatyna podobno ma ohydny smak, słodko -gorzki :baffled: może stąd wymioty?
 
reklama
Sam smak nystatyny jest "powodem" do wymiotów nawet u dorosłych a co dopiero u dzieci. :baffled: Często jest tak, ze maluch wymiotuje bo boli go gardło. To moze też być przyczyna. Trzymam kciuki za szybi powrót do zdrowia.
Pozdrawiam!
 
Do góry