reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O naszych chłopach ;)

Elpis78

Mama lipcowa '06 - Fanka
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
2 576
Tak sobie myśle.. bo co jakiś czas któraś narzeka na płeć brzydszą ;) więc może róbmy to tutaj... Będziemy tu wyrzucać swoje złości i już :) A i jak trzeba będzie pochwalić - to też tutaj. Niech się cieszą i mają swój wątek u nas, bo czasem zazdroscili :)
Co Wy na to?
 
reklama
Nio Elpis,fajny pomysł,mój mąż to nawet już się "zaprzyjaźnił" z wami,bo czta sobie wasze posty i często opowiadam mu co się u was dzieje :)
 
Ihr wist ja garnicht was Ihr an uns habt!
Wir Männer sind ganz einfach S U P E R!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja znam tylko " Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker" :)
 
Jemu chodzilo ze my same nie wiemy co my do nich mamy! My mezczyzni jestesmy poprostu SUPER!!!!!!

Ale poki co ciesze sie ze nie musze sie wkurzac na mojego meza! On jest czasem jak taka duza dzidzia! Bardzo lubi sie przytulac! Jest bardzo cieplym i uczuciowym czlowiekiem!!!
Przedstawiam wam Kristiana
 
I jes´zcze jedna fotka mojego kochanego! A jak bedzie niegrzeczny to wstawie jego brzydkie fotki jako sposob wyzycia sie na nim!!! ;) ;D
Na jednym jest z synkiem mojej síostry,a na drugim pali cygaro dla szpanu!!!(czasem z kolegami chca sie poczuc jak wielcy panowie)
 
:)) Ja, Ja, SUPER :))
Wlasnie myslałam, zeby tu tez powklejać fotki naszych ulubieńców :)))
To mój Piotruś :)


 
reklama
Witam Piotrusia! Musze powiedziec ze nie wyglada na takiego "niegrzecznego"! Cicha woda brzegio rwie! On jakis spokojny mi sie wydaje, a tu potrafi cie zdenerwowac?! Chyba dobry chlopak z niego ale jak kazdy z nich ma swoje za uszami, co nie?
 
Do góry