reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży a negatywny test

Dołączył(a)
7 Lipiec 2018
Postów
14
Hej kobitki,
Jestem tutaj zupełnie nową. Od kilku dni spoznia mi sie @. Dodam ze mój cykl byl monitorowany więc przytulanko bylo dokladnie w wyznaczonym przez lekarza dniu. Jakieś 3 dni temu poczulam dzwiny ból w podbrzuszu a na papierze przy wizycie w toalecie zauważyłam różowy sluz. Wydaje mi się też że moje piersi są bardziej nabrzmiałe ale to może być subiektywne. Zrobilam dziś test po południu i wyszedł negatywny. Niestety pilam duzo wody w ciągu dnia więc nie wiem..? Planuje zrobić kolejny za parę dni ale nie robię sobie jakoś nadziei. Dziwne to wszystko jakoś. Czek na wasze doświadczenia. Pozdrawiam :)
 
reklama
Ktory masz dc? W ktorym dc byla owulacja? Moze test za wczesnie zrobilas. Polecam isc oddac krew na betaHCG i bedzie wszystko jasne ;) powodzenia
 
Owulację miałam 14 dc dziś jest 27dc. W sumie nie wiem jak dlugie mam cylle bo od zawsze prawie byłam na antykonceptach. Ale w poprzednim cykl @ przyszła 25dc. :*
 
Jak masz 27dc to okres raczej ci sie nie spoznia, teoretycznie powinnas dostac jutro(?). Z popoludniowego rozcienczonego moczu moglo nic nie wyjsc. Powtorz jutro rano (nie pij duzo na noc), albo za kilka dni. Ewentualnie mozesz poszukac.jakiegos polskiego labo w Uk i zrobic hcg ;)
 
Pisalam ze mi się spóźnia bo z tego vo pamiętam zawsze miałam krótkie cykle (jeszcze przed antykonceptami). Chyba zrobię jeszcze test rano, zobacze co i jak. Dzięki :)
 
Jak masz 27dc to okres raczej ci sie nie spoznia, teoretycznie powinnas dostac jutro(?). Z popoludniowego rozcienczonego moczu moglo nic nie wyjsc. Powtorz jutro rano (nie pij duzo na noc), albo za kilka dni. Ewentualnie mozesz poszukac.jakiegos polskiego labo w Uk i zrobic hcg ;)
Tak i ja tak myślę. Tym bardziej ,że hormon hcg może być zbyt mały ,żeby test ci po południu wyszedł. ;)
 
Dziękuje dziewczyny za rady. Postanowilam ze odpuszczam na kilka dni i poczekam na ewentualną @ Jak nie przyjedzie to zrobię na jakiś czas. Buziaki babeczki :)
 
reklama
Ja robiłam test dzień po spodziewanej miesiaczce tj 30 dnia cyklu (cykle mam 29-30 dni) i na teście wyszla bardzo słaba wręcz ledwo widoczna druga kreska, powtórzyła test za dwa dni i dalej ledwo widoczna. Dopiero tydzień po spodziewane miesiaczce wyszły dwie widoczne kreski na teście. Twoje delikatne plamienie mogło być plamieniem implantacyjnym wiec hormon hcg dopiero od tego momentu jest wytwarzany widocznie było to jeszcze zbyt mało
 
Do góry