reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy w 20 tygodniu

U mnie masakryczne pogorszenie cery... pryszcze na brodzie i na nosie, na dekolcie, na ramionach. W domu mam tylko jakiś krem z Iwostinu na to, muszę poczytać czy mogę go w ciąży.
Do mycia używam kremu z Clarinsa - on jest też świetny do demakijażu i nie wysusza, bo większość żeli u mnie niestety się nie sprawdzała. Na dzień też mam krem z Clarinsa - on jest lekki, zresztą - jakoś przed ciążą nic mi nie robił, a teraz... masakra.
 
reklama
Moja cera ma się wyjątkowo dobrze - uff.
Wszyscy myślą że spodziewam się chłopca bo dziewczynka ponoć zabiera urodę ;p a w brzuszku mała Królewna :)

Jedyne dolegliwości jakie mam teraz (21tydz) to ból krzyża i stawiała mi się też macica (myślałam że tak musi być.. że szykuje się na poród) ale po ostatniej wizycie okazało się że przez to skraca mi się szyjka... leże od ponad tygodnia niemalże 'plackiem'...
 
co prawda ja już nie 20 tydzień a początek 22, ale strasznie mi się... cofa po jedzeniu ;/ nieprzyjemne uczucie.
 
Może któryś z kosmetyków Ci szkodzi i zamiast nawilżać przesusza? Pytałaś ginekologa co używać? moze zna jakies sprawdzone sposoby? a może pójdź w coś naturalnego? Olej kokosowy? Tylko nie wiem jak się ma do ciąży.. używałam przed ciążą i była rewelacja a skóra na nogach mi się zawsze łuszczyła z wysuszenia.
 
reklama
reklama
Do góry