reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Od kiedy w krzeselku?

Martynaa

mama Oliwci
Miasto
Savsjo,Szwecja
Rozwiązania
0
Witam!mam pytanko,od kiedy mozna dziecko karmic w krzeselku?moja mala ma ponad 7m i jeszcze samodzielnie nie siada, choc jak ja na chwilke posadze podparta to pieknie siedzi.Caly czas karmie ja w hustawce-bujaczku i powoli moj gregoslup juz wysiada bo musze sie do niej schylac i wykrecac:baffled:od kiedy mozna karmic w krzeselku?jak bedzie sama siadac?pozdrawiam

reklama

czupiorek4

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
moja Hania niedlugo skonczy 7 miesiecy i ja juz ja sadzam w foteliku bo w przeciwnym razie nie dala bym jej rady nakarmic taki z niej wiercioch.... w prawdzie ona juz ladnie siedzi ,ale moja starsza corka tez zaczela jakos kolo 8-smego miesiaca sama siedziec i tez ja sadzalam bo mialam ten sam problem....

Gośk@

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
JA swojego malca karmie w krzeselku juz od 4m-ca ... Kupilam specjalne krzeslo z 3 stopniowa regulacja oparcia ( CHICCO POLLY 2W1) tak aby 3 stopien byl w pozycji pol lezacej i w tej pozycji karmie go do dzis a ma 5m-cy :) dziecko ne musi siedziec samo stabilnie przeciez sa pasy ne wypadnie...

Ostatnia edycja:

Martynaa

mama Oliwci
Miasto
Savsjo,Szwecja
Rozwiązania
0
dzieki dziewczyny:tak:poszlam za wsa rada i karmilam w krzeselku i bylo ok,i wkoncu moglam i ja normalnie siedziec:-)pozdrawiam

milka1980

sierpniowa mama' 07
Miasto
Kanada,windsor
Rozwiązania
0
A ja moja Helusie karmie w krzeselku od 5 miesiaca,ale powiem Wam ze teraz najwygodniej mi jest ja karmic wlasnie na kolanach,albo pozwalam malej sie bawic na podlodze i miedzy czasie ja karmie to wtedy maluch wiecej je.
A jak w krzeselku to znow plakala bo nie lubila siedziec w miejscu zawsze lubi sie powyginac jak sobie ciamka jedzonko ;-)

Martynaa

mama Oliwci
Miasto
Savsjo,Szwecja
Rozwiązania
0
tak podobalo sie :tak: pierwszy raz pozycja siedzaca i rozgladala sie dookola:laugh2:a co do wyginania sie to moja tez musi sie wyginac wszedzie a do tego musze jej dawac rozne zabawki i zabawiac zeby mi ladnie zjadla.

milka1980

sierpniowa mama' 07
Miasto
Kanada,windsor
Rozwiązania
0
No to swietnie aby jak najdluzej hihi bo jak zacznie raczkowac to wtedy moze uciekac i nie chciec siedziec spokojnie

moja mama tez jak moj braciszek byl malutki(dzis 6 lat) to jak karmila go w krzeselku to cuda nie widy musiala mu dawac do zabawy zeby tylko maly zjadl hehe

zielono_mi

Fanka BB :)
Miasto
Deutschland
Rozwiązania
0
ja zcezalam uzywac krzeselka jak Synus siedzial samodzielnie. Wczesniej nie mialo to wiekszego sensu, bo zsuwal sie na dol i uderzal glowo o oparcie(krzeselko mamy drewniane) Za to teraz siedzi chetnie i bez zadnych problemow:tak:

reklama

katrinm5

Fan(ka)
Miasto
Siedlce....
Rozwiązania
0
Grześ siedzi w krzeselku od 6 iesiąca.I powiem szczerze że jest to rewelacjna sprawa:-)Sama wygoda i dla dziecka i dla matki:-)Wcześniej karmiony był w bujaku a to nie to samo:tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry