reklama

Od kiedy w krzeselku?

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Martynaa, 31 Maj 2008.

1. Martynaa

Martynaa mama Oliwci

Witam!mam pytanko,od kiedy mozna dziecko karmic w krzeselku?moja mala ma ponad 7m i jeszcze samodzielnie nie siada, choc jak ja na chwilke posadze podparta to pieknie siedzi.Caly czas karmie ja w hustawce-bujaczku i powoli moj gregoslup juz wysiada bo musze sie do niej schylac i wykrecac:baffled:od kiedy mozna karmic w krzeselku?jak bedzie sama siadac?pozdrawiam

2. czupiorek4

czupiorek4 Zaciekawiona BB

moja Hania niedlugo skonczy 7 miesiecy i ja juz ja sadzam w foteliku bo w przeciwnym razie nie dala bym jej rady nakarmic taki z niej wiercioch.... w prawdzie ona juz ladnie siedzi ,ale moja starsza corka tez zaczela jakos kolo 8-smego miesiaca sama siedziec i tez ja sadzalam bo mialam ten sam problem....

3. reklama
  4. Gośk@

Gośk@ Zaciekawiona BB

JA swojego malca karmie w krzeselku juz od 4m-ca ... Kupilam specjalne krzeslo z 3 stopniowa regulacja oparcia ( CHICCO POLLY 2W1) tak aby 3 stopien byl w pozycji pol lezacej i w tej pozycji karmie go do dzis a ma 5m-cy :) dziecko ne musi siedziec samo stabilnie przeciez sa pasy ne wypadnie...

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

Ostatnia edycja: 17 Czerwiec 2008
  5. Martynaa

Martynaa mama Oliwci

dzieki dziewczyny:tak:poszlam za wsa rada i karmilam w krzeselku i bylo ok,i wkoncu moglam i ja normalnie siedziec:-)pozdrawiam

6. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

A ja moja Helusie karmie w krzeselku od 5 miesiaca,ale powiem Wam ze teraz najwygodniej mi jest ja karmic wlasnie na kolanach,albo pozwalam malej sie bawic na podlodze i miedzy czasie ja karmie to wtedy maluch wiecej je.
    A jak w krzeselku to znow plakala bo nie lubila siedziec w miejscu zawsze lubi sie powyginac jak sobie ciamka jedzonko ;-)

7. milka1980

No to super,z kazdym dniem bedzie lepiej:-D i napewno corci tez sie spodobalo co?

8. Martynaa

Martynaa mama Oliwci

tak podobalo sie :tak: pierwszy raz pozycja siedzaca i rozgladala sie dookola:laugh2:a co do wyginania sie to moja tez musi sie wyginac wszedzie a do tego musze jej dawac rozne zabawki i zabawiac zeby mi ladnie zjadla.

9. milka1980

No to swietnie aby jak najdluzej hihi bo jak zacznie raczkowac to wtedy moze uciekac i nie chciec siedziec spokojnie

moja mama tez jak moj braciszek byl malutki(dzis 6 lat) to jak karmila go w krzeselku to cuda nie widy musiala mu dawac do zabawy zeby tylko maly zjadl hehe

10. reklama
  11. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

ja zcezalam uzywac krzeselka jak Synus siedzial samodzielnie. Wczesniej nie mialo to wiekszego sensu, bo zsuwal sie na dol i uderzal glowo o oparcie(krzeselko mamy drewniane) Za to teraz siedzi chetnie i bez zadnych problemow:tak:

12. katrinm5

katrinm5 Fan(ka)

Grześ siedzi w krzeselku od 6 iesiąca.I powiem szczerze że jest to rewelacjna sprawa:-)Sama wygoda i dla dziecka i dla matki:-)Wcześniej karmiony był w bujaku a to nie to samo:tak:

Poleć forum