reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy sie... Diety, cwiczenia itp.

a któraś z Was stosowała Montignaca?

ciepło się robi to trzeba coś z sobą zrobić,bo ile można wyglądac jak słonica,
patrzeć an siebie nie mogę
kupić musze buty do biegania
jakiś dres
i codziennie rano będę uskuteczniać biegania (albo wieczorem)

najchetniej to bym z kimś pobiegała bo tak samej to nudno
Kilolku może wspólnie pobiegamy??
 
reklama
najchetniej to bym z kimś pobiegała bo tak samej to nudno
Kilolku może wspólnie pobiegamy??
nie znosze biegać ale myslałam nawte o tym ostatnio. Tyle, ze ja umrę nim do Ciebie dobiegnę. No i ja nie mam kiedy, bo jestem obarczona dzieciokami na okrągło
 
sawi wiesz, ze z tym ciężko. Nie chce mi sie wałkować tematu. Min. do 21 musze być na stanowisku, a po 21 to juz padam na ryj a tu jeszcze pranie, sprzatanie itd
 
Jestem na kryzysie, chyba będę musiała coś zmienić w diecie albo całą dietę, bo już nie mogę. Nie wchodzi mi zupełnie. Kurczaki jeszcez jako tako tzn zuję jak podeszwę ale reszta: ryb, jajka, nabiał normalnie mnie cafa. Ani jeść tego nie mogę ani na to nawet patrzeć. Musze jakieś blogi poprzeglądać moze odkryję coś nowego
 
Kilolku no po pewnym czasie ma sie dość jedzenia jednego i tego samego, nie dziwie sie. A moze zacznij jeść wszystko ale w małych ilościach i gora do 17,18?! Oczywiscie omijając słodycze. Ja kiedys właśnie jadłem tak, ze do 16 wszystko, nie obzerajac sie a o 18 jakiś owoc i waga leciała.
 
reklama
Do góry