reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywno艣ci, czyli Farma 艢wie偶o艣ci!

Wskakuj na Farm臋 艢wie偶o艣ci i sprawd藕 propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, 偶e wskakuj臋.

Nie zapomnijcie wzi膮膰 udzia艂 w konkursie Netto: Zdob膮d藕 nagrody!

reklama

Odebra艂am wynik histopatologiczny! Pomocy 馃槩

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Kwiecie艅 2021
Post贸w
34
Witam was kochane. Moja beta z dzi艣 122 powolutku spada..
Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a styczno艣膰 z badaniami genetycznymi ? Chodzi mi g艂贸wnie o to aby sprawdzi膰 wsp贸lnie z m臋偶em czy nic u nas nie koliduje a kompletnie si臋 na tym nie znam. Jakie badania ? Jak si臋 nazywaj膮... nic.. kto艣 co艣 ?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2017
Post贸w
4 548
Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a styczno艣膰 z badaniami genetycznymi ? Chodzi mi g艂贸wnie o to aby sprawdzi膰 wsp贸lnie z m臋偶em czy nic u nas nie koliduje a kompletnie si臋 na tym nie znam. Jakie badania ? Jak si臋 nazywaj膮... nic.. kto艣 co艣 ?
Na pewno kariotypy Tw贸j i m臋偶a. Mo偶esz zam贸wi膰 pakiety na test dna. S膮 te偶 takie,kt贸re sprawdzaj膮 czy nie masz mutacji.

Nalsonik

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
30 Marzec 2020
Post贸w
94
Super, ze spada :)
My nie robilismy, bo przy zasnadzie wyszla triploidia, a jest to wada przypadkowa. Gdzies juz czytalam, ze genetyk jednej dziewczynie odradzal kariotypy po zasniadzie, bo to nie tego typu 'problem'. Ale zrobcie jesli bedziesz spokojniejsza, podobno na nfz tez mozna zrobic, spelniajac jakies warunki.

Destino

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
2 Marzec 2016
Post贸w
8 385
Miasto
Krak贸w
Mo偶na zbada膰 kariotypy. To do艣膰 drogie badanie. Robisz ty i partner. Najcz臋艣ciej jednak wychodz膮 pozytywne, czyli prawid艂owe.

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Kwiecie艅 2021
Post贸w
34
Kompletnie si臋 na tym nie znam, nigdy w to nie wnikalam. Nie wiem jak te badania si臋 nazywaj膮 i kt贸re robi膰 przy danym problemie. Dlatego tez w艂a艣nie pytam czy jest sens je robi膰, tak jak napisa艂a @Nalsonik . Nawet powiem wam szczerze ze jak o tym czytam nie bardzo to kminie ...
mam namiar na Pani膮 genetyk w Krakowie i zastanawiam si臋 czy nie zadzwoni膰 um贸wi膰 si臋 na wizyt臋 na taka porad臋 genetyczna co by by艂o warto zrobi膰.
jutro szpital dopiero bo tak mi przek艂adali zaproszenie.. wyniki s膮 ju偶 dawno a ci dopiero teraz.. ciekawe czy to b臋dzie tylko odebranie papierka czy co艣 wi臋cej.
Dzi臋kuje wam dziewczynki za odpowiedzi 馃グ

Nalsonik

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
30 Marzec 2020
Post贸w
94
Ehhh wiadomo, lepiej sie na tym nie znac... my czekalismy 6 tygodni na wynik badan genetycznych kosmowki z lyzeczkowania i w tym czasie stety niestety naczytalam sie sporo o badaniach... bylam pewna ze bede musiala je wszystkie robic. Spotkanie z Pania genetyk jest super pomyslem! my jsszcze robilismy fragmentacje dna nasienia.

Do艂膮czy艂(a)
4 Maj 2021
Post贸w
5
Odebra艂am wynik histopatologiczny !
ZA艢NIAD GRONIASTY CA艁KOWITY !
pomocy! Jedyne pytanie kt贸re nasuwa si臋 w tej chwili. Czy kiedy艣 zostan臋 mama ? Czy komu艣 si臋 uda艂o.. prosz臋 o wasze do艣wiadczenia 鈽馃ズ馃槩
Pod koniec lutego odebra艂am wynik histopatologiczny, by艂 taki sam jak Tw贸j :( za艣niad groniasty calkowity. By艂a to moja pierwsza ci膮偶a i od razu taka diagnoza. Mam 28 lat i bardzo chcia艂abym mie膰 ju偶 dziecko ale z tego co wiem od mojej Pani doktor dopiero rok po wyleczeniu (beta 0) mo偶emy stara膰 si臋 ponownie. 15.02 mia艂am zabieg beta urosla do 200 tys. Aktualnie mam 0,98. Mam nadziej臋, 偶e jeszcze spadnie i b臋d臋 mog艂a odlicza膰 czas do kolejnej ci膮偶y.

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Kwiecie艅 2021
Post贸w
34
Pod koniec lutego odebra艂am wynik histopatologiczny, by艂 taki sam jak Tw贸j :( za艣niad groniasty calkowity. By艂a to moja pierwsza ci膮偶a i od razu taka diagnoza. Mam 28 lat i bardzo chcia艂abym mie膰 ju偶 dziecko ale z tego co wiem od mojej Pani doktor dopiero rok po wyleczeniu (beta 0) mo偶emy stara膰 si臋 ponownie. 15.02 mia艂am zabieg beta urosla do 200 tys. Aktualnie mam 0,98. Mam nadziej臋, 偶e jeszcze spadnie i b臋d臋 mog艂a odlicza膰 czas do kolejnej ci膮偶y.
Tez mam 28 lat :) tez pierwsza ci膮偶a w dodatku wystarana 2 lata..
Moja Pani ginekolog m贸wi ze czekamy a偶 beta spadnie, narazie dajemy 3 miesi膮ce na spadek do 0 i w sumie nie wiem co dalej ale licz臋 na to ze b臋d臋 mog艂a szybciej si臋 stara膰..
ginekolog kt贸ry robi艂 mi laparoskopi臋 m贸wi tak samo jak tw贸j ze rok lepiej nie dzia艂a膰..
sama nie wiem... pyta艂am o to czy mo偶e si臋 to dziadostwo powt贸rzy膰 twierdzi ze marne szanse ale mo偶e..
Jest to starszy facet, mowil r贸wnie偶 ze w swojej pracy w ca艂ej karierze mia艂 tylko kilka przypadk贸w za艣niadu. Bardzo ma艂o ale jego bardzo dobra znajoma mia艂a za艣niad cz臋艣ciowy a teraz jest mama 3 urwis贸w...
ja dzi艣 robi艂am bet臋 po 8 dniach od ostatniego pobierania
26.04 122,6
04.05. 23,3
W dniu operacji mia艂am ponad 60 tysi臋cy
A dzi艣 mija r贸wne 3 tygodnie od 艂y偶eczkowania .. w艂a艣nie budzi艂am si臋 po operacji

fajnie ze tu jeste艣 鉂わ笍

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
16 Kwiecie艅 2021
Post贸w
34
Ehhh wiadomo, lepiej sie na tym nie znac... my czekalismy 6 tygodni na wynik badan genetycznych kosmowki z lyzeczkowania i w tym czasie stety niestety naczytalam sie sporo o badaniach... bylam pewna ze bede musiala je wszystkie robic. Spotkanie z Pania genetyk jest super pomyslem! my jsszcze robilismy fragmentacje dna nasienia.
My narazie czekamy jeszcze chwile z badaniami genetycznymi ..
mamy czas w sumie, chcemy odpocz膮膰 chwilk臋 od tych wszystkich bada艅.. szpitali i innych cud贸w ..
I troch臋 z kas膮 krucho a wiem ze kosztuj膮 podobno te badania do艣膰 sporo
tak偶e p贸jdziemy na porad臋 genetyczna ale jeszcze nie teraz
鉂わ笍

reklama

Nalsonik

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
30 Marzec 2020
Post贸w
94
My narazie czekamy jeszcze chwile z badaniami genetycznymi ..
mamy czas w sumie, chcemy odpocz膮膰 chwilk臋 od tych wszystkich bada艅.. szpitali i innych cud贸w ..
I troch臋 z kas膮 krucho a wiem ze kosztuj膮 podobno te badania do艣膰 sporo
tak偶e p贸jdziemy na porad臋 genetyczna ale jeszcze nie teraz
鉂わ笍
Wiesz co, my艣l臋 偶e u Was nie ma potrzeby bada艅 genetycznych :) my robili艣my takie badanie kosm贸wki zarodka, bo to by艂o 2 poronienie i jeszcze nie wiedzieli艣my, 偶e to drugie by艂o spowodowane za艣niadem. materia艂 by艂 pobrany od razu przy 艂y偶eczkowaniu, a niestety na wyniki histopato ze szpitala te偶 troch臋 czekali艣my.. no ale c贸偶 :)
masz racj臋 - teraz odpoczynek i regeneracja, przede wszystkim psychiczna :)