reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odlegle planowanie dziecka

reklama
@mamunia86 to świetnie że wszystko w porządku. Myślicie w takim razie już po cichu o kolejnym maluszku? :)
@Joannaa24 to że nie ma objawów to jeszcze nic nie znaczy :) jest jeszce bardzo wcześnie A każda ciąża podobno wygląda inaczej ;) chociaż ja przy drugim dziecku nie musiałam robić testu, bo wiedziałam że jest ciąża ;)
 
@mamunia86 to świetnie że wszystko w porządku. Myślicie w takim razie już po cichu o kolejnym maluszku? :)
@Joannaa24 to że nie ma objawów to jeszcze nic nie znaczy :) jest jeszce bardzo wcześnie A każda ciąża podobno wygląda inaczej ;) chociaż ja przy drugim dziecku nie musiałam robić testu, bo wiedziałam że jest ciąża ;)
Ja przy pierwszym miałam właściwie tylko bardzo tkliwe i ogromne piersi. A teraz dopiero co skończyłam karmić, więc pewnie nie będzie tak jak wtedy. Zobaczymy, chociaż od dwóch dni mam takie przeczucie, że to jeszcze nie teraz.
 
Oj szkoda, ale wszystko przed Wami jeszcze.

O dziecku to ja myślę czesto ale teraz czeka mnie długa droga do całkowitej sprawności więc ciąża nie wchodzi w grę. Teraz mam szwy w oku i pierwsze zdejma po pół roku dopiero, reszta po roku do półtorej. Nic nie dźwigam, bo nie mogę, dużo leżeć, nie schylać głowy. No i troje dzieci na obsłudze. Teraz jest na opiece mąż. W każdym razie najważniejsze jest zdrobione.
 
Oj szkoda, ale wszystko przed Wami jeszcze.

O dziecku to ja myślę czesto ale teraz czeka mnie długa droga do całkowitej sprawności więc ciąża nie wchodzi w grę. Teraz mam szwy w oku i pierwsze zdejma po pół roku dopiero, reszta po roku do półtorej. Nic nie dźwigam, bo nie mogę, dużo leżeć, nie schylać głowy. No i troje dzieci na obsłudze. Teraz jest na opiece mąż. W każdym razie najważniejsze jest zdrobione.
No to ciężka droga przed Wami ale najważniejsze że operacja się udała :)
 
reklama
Oj szkoda, ale wszystko przed Wami jeszcze.

O dziecku to ja myślę czesto ale teraz czeka mnie długa droga do całkowitej sprawności więc ciąża nie wchodzi w grę. Teraz mam szwy w oku i pierwsze zdejma po pół roku dopiero, reszta po roku do półtorej. Nic nie dźwigam, bo nie mogę, dużo leżeć, nie schylać głowy. No i troje dzieci na obsłudze. Teraz jest na opiece mąż. W każdym razie najważniejsze jest zdrobione.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. [emoji4]
 
Do góry