reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odlegle planowanie dziecka

reklama
Ja 15 kwietnia miałam dopiero pierwszy okres po ciąży ( synek wczoraj skończył 10 mc) także nie wiem dokładnie jak długi cykl teraz mam. Ale jak taki jak wcześniej to owu wypada jutro. Z kolei podbrzusze jak w czasie owu bolało mnie wczoraj.
Testy ciążowe kupione.
To będą dwa najdłuższe tyg mojego życia. [emoji3]
 
Ja 15 kwietnia miałam dopiero pierwszy okres po ciąży ( synek wczoraj skończył 10 mc) także nie wiem dokładnie jak długi cykl teraz mam. Ale jak taki jak wcześniej to owu wypada jutro. Z kolei podbrzusze jak w czasie owu bolało mnie wczoraj.
Testy ciążowe kupione.
To będą dwa najdłuższe tyg mojego życia. [emoji3]
Mojego też. Intensywne seksy byly wczoraj rano a dzisiaj ten pryszcz owulacyjny na twarzy mi wyskoczył. A teraz po południu takie intensywne kłucie w lewym jajniku przed dłuższą chwilę czułam....także szansa jest. Testy też już mam zakupione. Trochę ciąża kolidowałaby z moimi planami odchudzającymi, ale co tam...jakby wyszła ciąża teraz, to przynajmniej bym nie musiala się dwa razy odchudzać tylko raz :-) nawet mój M mówi, że najwyżej będzie dzidzi i tyle :-) i że figurą mam się najmniej przejmować :-)
 
Mojego też. Intensywne seksy byly wczoraj rano a dzisiaj ten pryszcz owulacyjny na twarzy mi wyskoczył. A teraz po południu takie intensywne kłucie w lewym jajniku przed dłuższą chwilę czułam....także szansa jest. Testy też już mam zakupione. Trochę ciąża kolidowałaby z moimi planami odchudzającymi, ale co tam...jakby wyszła ciąża teraz, to przynajmniej bym nie musiala się dwa razy odchudzać tylko raz :-) nawet mój M mówi, że najwyżej będzie dzidzi i tyle :-) i że figurą mam się najmniej przejmować :-)
Jak się uda to termin bardzo blisko siebie będziemy mieć. [emoji4]
 
Pożyjemy, zobaczymy. Bynajmniej coś mnie jajniki kłują dość intensywnie ale to równie dobrze może być objaw zbliżającego się okresu. Ale na wszelki wypadek dzisiaj doprawiliśmy.
 
Małpisko planowane na 15 maja także myślę, że nie wcześniej niż tego 15
 
reklama
No to czekam z niecierpliwością i zaciskam kciuki:) mam nadzieję że pojawia się 2 zdjęcia pięknych dwóch kreseczek:D
 
Do góry