reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odlegle planowanie dziecka

Jak się sprawy rozwiazały?

U mnie ok, wszystko w porządku. Mam czas to wziełam sie za wagę i kg lecą ładnie w dół, ciało się rzeźbi i to bez diety, bez cwiczeń-bo przecież nie mogę. Szok, że tak się da.
W lipcu endokrynolog, żeby znów moja niedoczynność zobaczyła i leki zapodała przed ciążą.
 
reklama
U nas spokojnie. Synek za trzy tygodnie ma 1 urodzinki. [emoji4]
A ja szukam pracy i leczę kręgosłup. No i kontrolę u dentysty czas załatwić.
A druga dzidzia może będzie może nie, w każdym razie nie zabezpieczamy się już. Zobaczymy co los przyniesie.
 
@Joannaa24, pierwsze urodzinki ważna sprawa! Pamiętam jak to było u nas! Czyli co, imprezka, torciki, swieczuszka! Wspaniale! Patrzę na suwak, jeszcze troszkę czasu na życzenia dla Filipka. Będę pamiętać.
Mówisz, że się reperujesz, tak trzymać, też jestem na tym etapie.
Widzę, że niedawno mieliście też pierwszą rocznicę ślubu! Gratulacje!
 
@Joannaa24, pierwsze urodzinki ważna sprawa! Pamiętam jak to było u nas! Czyli co, imprezka, torciki, swieczuszka! Wspaniale! Patrzę na suwak, jeszcze troszkę czasu na życzenia dla Filipka. Będę pamiętać.
Mówisz, że się reperujesz, tak trzymać, też jestem na tym etapie.
Widzę, że niedawno mieliście też pierwszą rocznicę ślubu! Gratulacje!
Dzięki [emoji4]
No i właśnie spóźnia mi się @. Testy negatywne wychodzą, ale kto wie. [emoji3]
 
Będę kwietniówką! :)
IMAG0525.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0525.jpg
    IMAG0525.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 781
reklama
Bardzo dziękuję. [emoji4] A jak u Ciebie?
My teraz też w lipcu obchodziliśmy roczek syna i 3 lata córeczki :) Cieszę się dzieciaczkami bo za chwilę skończy mi się urlop. Na kolejnego maluszka przestałam się nastawiac ale mam włączone powiadomienia żeby patrzeć jak Wam dziewczyny idzie :) to teraz czekam na zdjęcie z pierwszego usg ;) jakieś objawy już masz?
 
Do góry