reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
ja uzywam pampersow i jestem z nich bardzo zadowolona :) od czasu do czasu stosuje tez hugies ale moja niunia czesto spiac w nich posiusia obie spioszki-jakos malo szczelne sa albo sama juz nie wiem.
 
reklama
Hej, ja uzywam Pamapersów, Huggisów i Belli Happy z chusteczki natomiast również polecam BAMBINO są dobrze nasączone, ładnie pachną używam równiez oliwki bambino i tez uważam, ze jest bardzo dobra. Nie polecam natomiast pieluszek z Biedronki nazywają się bodajże DADA mały miał po nich odparzoną pupę.
 
Ja od początku do końca uzywałam pieluszek Pampers,raz spróbowałam pieluszek Tesco ale juz w nocy przebierałam małą bo nie dośc że cała przemokła to w dodatku pupa była tak odparzona że od razu mi przeszła ochota na eksperymenty.Chusteczki tez kupowałam Pampers,krem do buzi Ziaja,mydełko bambino,szampon do włosów Bobini,kremik do pupci Sudocrem oliwek nie używaliśmy w ogóle.
 
my używaliśmy już pampersów huggisów bella happy ale teraz mąż "znalazł" w Lidlu takie o nazwie Cien chyba prod.niemieckiej i są b.fajne(ale niestety nie są takie tanie jak inne kupowane w biedronce czy tesco itp.)moim zdaniem do pampersów podobne i maja taki bajerek -wskaźnik wilgoci-na zewnatrz pieluszki.I on serio działa! ;D Polecam
 
Dragonku,ja tez używam Lidlowskich-Cien,są tez takie chusteczki nawilżane(nawet mokre rzec można;) ) i nie narzekam:D Na pupę Sudokrem lub Linomag.pozdrawiam!p.s.A wszystkie te pieluchy tesco,geant,biedronka-proponuje założyć ich producentom ;) .
 
Ja smarowałam LINOMAGIEM, i muszę powiedzieć, że super zagoił ranki mojego synka i to w dwa dni.
Przemywałąm wodą miejsca chore i smarowałam.Praktycznie nawet do 8 razy dziennie.Aby w pampersie nie siedział za długo, musi być dużo powietrza.
 
Witajcie,

Po urodzeinu uzywalam Pampres bo nie moglam dostac Happy takiego malego rozmiaru, dopiero od 5 kg. Jak tylko Sonia dorosla to sie przezucialam i super. Pampersy sie troche lepiej zaklada, ale nie raz Sonia byla przesiakana mimo, ze ja czesto przewiajam i czesto mialam niespodziewanie pranie ubran bo kuka wyszla. W Happy nie mam takich problemow, a do tego podoba mi sie ze sa szerokie miedzy nogami, nie zakladalam dodoatkowej pieluszki (chodzi o bioderka). Probowalam tez Huggis ale jakos bez przekonania. Tescowskie tez sa ok.
 

Na poczatku uzywalam pampersow ale postanowialm sprubowac haggisow i NIEPOLECAM-musialam je duzo czesciej zmieniac bo najzwyczajniej maly byl mokry.Obecnie od 2 tyg uzywam biedronkowych pieluch DADA nie ma odpazen.Jesli chodzi o chusteczki to zgadzam sie z obinia kolezanek-bambino,choc nivea tez ladnie pachna i nie ma uczulenia.
pozdrawiam




 
Ja używam wyłącznie pampersów , jestem z nich bardzo zadowolona i uważam że nie mają sobie równych . Polecam je wszystkim mamom . Rewelacyjne są też pampersy dla noworodków , wcale nie miałam problemów z kupkami , świetnie wchłaniały. pozdrawiam :)
 
reklama
My używamy Pampersy i Bella Happy. Próbowałam Huggies, ale mały ciągle był po nich przemoczony. Innych nie próbowałam, ale po lekturze Waszych odpowiedzi wypróbuję jeszcze biedronkowe i z innych marketów. Chusteczek nie używamy, tylko woda i mydełko Nivea ( no chyba że nie ma innej możliwości to chusteczki bambino lub huggies, ale to naprawdę sporadycznie). A jak pupa nieco się zaczerwieni to tylko Sudokrem.

gabrywielkanocny3a3ji.jpg
 
Do góry