reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Emy siedzę i ryczę, lecą mi po policzkach łzy szczęścia i ogromnej ulgi :) tak dawno nie pisałam, ale całym sercem kibicowałam, zaglądałam i z zapartym tchem czekałam na takie właśnie wieści! Ciesze się ogromnie!!! Jak dobrze, że tulisz do siebie, całego i zdrowego syneczka :-D
 
reklama
Emy - gratulacje. Nie miałam jak wcześniej zajrzeć, bo impreza roczkowa Weroniki w trkacie, ale sms do mnie dotarł i papa się śmiała cały weekend. Jak się czujesz? Jak M.? No i jak Maleństwo. Zdradź imię. :tak:


My po imprezie roczkowej Weroniki. ;-)
 
emy wielkie gratki.jestem taka wzruszona...nie dosc,ze twoj synek urodzil sie tego dnia co miala sie rodzic Ala-taki mialam termin to tez ma 49cm in wazy niecałe 3kg:-):szok:.gratulacje raz jeszcze.zdrowia,zdrowia i wszystkiego czego sobie zapragniesz.Lil i jak tam po imprezie?
 
Emy - ja spóźniona bo dopiero przyjechałam, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogromnie się cieszę. Duża buźka :)
 
hej kochane :-) a u nas mały remont nawet nie mam czasu do was zajrzeć :zawstydzona/y:
emy ogromne gratulację dla ciebie i maluszka,bardzo się cieszę dużo zdrówka dla was ;-):-):-) czarna super Milan już trzy msc niech rośnie zdrowo;-)liljanna Sto lat dla Weroniki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gatto jak mija wam urlopek w polsce ?;-)buziaki dla gattinki :*
pozdrawiam was kochane:tak:
 
Ostatnia edycja:
Emy moje ogromne gratulacje :-):-):-) Ależ się cieszę :-):-):-) Jakie imię ma maleństwo?

Lilijanna sto lat dla Weronisi :-)

Nina sto lat dla Wiktorka :-)

Mój maluszek też kończy roczek za niecałe 2 tygodnie.. Ależ ten czas zleciał...No i się pochwalę, że już chodzi od miesiąca.. Co ja z nim teraz mam.. :D

Buziaki dla Was wszystkich :*
 
Ostatnia edycja:
No to jestesmy... Uff, od poniedziałku w domku.
Zaglądam do Was a tu tyle pieknych słów... siedzę i ryczę... Każdej z was dziękuję za pamięć i wsparcie.

Maluszek ma na imię Ali. Jest cały i zdrowy i daje mamie w kość. Tata przeszczęsliwy już niedlugo powinien być z nami.

Cesarka przebiegła pomyślnie, chociaż dało się wyczuć atmosfere napięcia, bo rodziło się TO DZIECKO, Moj ginekolog przeszedł sam siebie i skompletował podobno najlepszą obsadę. Maluszek (o czym dowiedziałam się po wypisie) też miał zatrzymanie akcji oddechowej w 2 min. życia, stąd nie widziałam go 2 dni, musieli wszystko posprawdzać i mnie zostawić w głębokiej nieświadomości.
Co mnie jednak zdziwiło to telefon od gina W sobotę po południu że dzwoniła p. ordynator neonatologi, że jest szczęśliwy że wszystkie wyniki małego są w porządku i że będę już mogła go zobaczyć

Było minęło...
Teraz walczymy z karmieniem, pokarm mam ale mały się nie najada, stąd je łapczywie przez 2 godziny nie może zasnąć, może jeszcze jest mało treściwy.
Podaję mu w nocy mm raz lub 2, kiedy u mnie już pusto i nie wypija nawet 5 łyków i to mu wystarczy na 3 godz. snu.
Jestem dobrej myśli... powinniśmy się wkrótce dopasować. Chociaż szczerze nie wiem jak ja jestem w stanie patrzeć z optymizmem na wizję karmienia piersią kiedy ból jest po prostu nie do wytrzymania a mały wraz z mlekiem wysysa mi mózg :-D
tak chyba są kobiety urządzone

Juz wklejam zdjęcie, nie mam ich dużo
jedno jeszcze ze szpitala z naszego pierwszego spotkania
jakies marne to zdjecie tu wychodzi... trudno
 
Ostatnia edycja:
Emy slonce, nawet nie wiesz jak sie cieszy serce moje czytajac co napisalas!!! ogromnie sie ciesze,ze wszystko jest ok pomimo tej jednej akcji! Bedzie wszystko dobrze, zobaczysz!
Jesli chodzi o wysysanie mozgu...coz...zostaniesz z jego mniejsza czescia:-Dmoze Ali wyssa ta czesc co mniej pracuje??:-):-) zawsze warto go o to zapytac:-D:tak:
 
reklama
Emy Ali jest wspaniały, cudowny :tak: jeszcze raz Gratuluje.
Dopasujecie się, ale na to czasu potrzeba, a sutki szybko przyzwyczają się do małego ssaczka, smaruj swoim mleczkiem po karmieniu :tak:

Aż mnie zmroziło jak przeczytałam że małemu zatrzymała się akcja oddechowa, ale na szczęście już jest dobrze....duzo zdrówka dla Was.

Emy patzrę na zdjęcie Aliego i płaczę...on jest doskonały, taki spokojny, ale w końcu opiekują się nim najpiękniejsze Aniołki i on wie, że jest bezpieczny....
Ja proszę jeszcze o jego zdjęcia...oj szkoda, że córeczki nie mam :) ale postaram się o nią :):):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry