reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
anastazja , ufffffff !!!! nareszcie i wreszcie :) Gratuluje serdecznie rodzicom , sliczny chłopaczek :)
agniesia, witaj ! trzymam kciuki za suwaczek , aby się szybko pojawił :)
bibianna , ja też bym chętnie poczytała co u Was ....

pozdrowienia dla wszystkich czytajacych a nie piszacych :-p
 
Czarna - wiesz może co u Aniunni słychać? dawno już nie zaglądała, a coś mi się kojarzy, że Ty miałaś z nią kontakt:confused:
 
bett , mam nr tel , napisze jej smska
wiesz , juz mi brakuje werwy stale te bździągwy wywoływać :dry: w koncu się obraże ... a ja sie nie obrażam


bett , Aniunia odpisała , że zajrzy niebawem do nas :)
 
Ostatnia edycja:
no to czekamy niecierpliwie i rozkładamy czerwony dywan ;-):-p


dziewczynki, co tam dobrego pichciłyście ostatnio? szukam inspiracji... :tak:
 
Jestem, jestem.... :-) Czarna wywołałas mnie akurat jak anastazja urodziła :-) :-) Wielkie gratulacje kochana.. Ależ się cieszę/... Zaraz doczytam troszke wiecej.. o ile Tobiasz mi pozwoli, bo wali w klawisze...

Oczywiście podstawa to baaaardzo Was przepraszam za moją nieobecność...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A w skrócie...Tobiaszek obecnie jest przeziębiony.. Strasznie kaszle w nocy .. Od urodzenia nie przespał mi jeszcze nocy... Kiedy ja się wyspie?? Jak był mniejszy rzadziej sie budzil niż obecnie.. Teraz to juz co 1,5 godz. Zacznie marudzic, dam mu pic i spi dalej a za chwile znow płacz i tak w kólko.. Od urodzenia zezował, ale tłumaczenie było, ze niektore dzieci tak maja, i ze to przechodzi. Ale teraz zaczelimsy sie martwic i musimy cos z tym zrobić.. Mamy namiary na jakas klinike leczenia zeza w Krakowie. Czasem ten zez wydaje sie taki pozorny. Juz sama nie wiem...

A jak tam reszta maluszków? Czarna , bett i inne młode mamy czy też macie takie problemy? Czy Wasze dzieciaczki raczej całkiem zdrowe?

Karola
widzę, że znów mamy podobny problem..Dziś powiedziałm o tym lekarzowi i nic mi nie poradziła. Pochwaliła sie tylko, ze jej 3 m-czny wnuczek juz przesypia całą noc. No i kto mi powie czy to normalne...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anastazja wielkie gratki, jak sie juz naumiesz Czarusia to napisz cos, jak ci jest jako mama;-)

Aniunia lomatulu! ale cie nie bylooooo!! kurcze z tym zezowaniem to faktycznie musicie cos zrobic, zeby nie bylo za pozno, no, a z nockami...coz....popatrz na Pati..ta to dopiero ma hardcore:-D:-D sorki Pati:zawstydzona/y:

Emyyyyyyyyyyy gdzies sie zawieruszyla??:-p
 
Do góry