reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

polecam grzańca galicyjskiego :)
Heh
A na L4 jestem - bo mój 5-latek w pt idzie do szpitala na usunięcie wodniaka - a że w przedszkolu zasmarkani wszyscy to musialam go odizolować. Więc siedzimy i się grzejemy. Dobrze,że w te mrozy i śniegi akurat w domku przypadło nam siedzieć.

Ano 5 miesięcy długo/niedługo... W pierwszą ciążę rok, w drugą prawie 2 lata starań to teraz..... aż się boję myśleć :( bo cierpliwości już brak i czlowiek co rok starszy się robi.

Madzia - a któż tam o Cię tak dba ? :)
Kolega:p

Ło ho ho....Madzia, gratuluję fachowej opieki ;-):-D:-D:-D Super kochana, cieszę się!!!!! Buźka*



Zaglądać częściej :-p



Ilonko, kochana...to bardzo dobry pomysł, mi ruch zawsze pomagał na chandrę...




POZDRAWIAM WSZYSTKIE!!!
No ba, fachowiec jak się patrzy:D
Jak się czujesz?
Buuuziaki dla wszystkich:********
 
reklama
dziewuszki moje Kochane jestem - a co u mnie? w domu szpital - chlopaki chora ja to samo przeziebienie nie chce nas opuscic - kaszel i swieczki pod nosem u nas to norma ostatnio :) zasypalo nas niesamowicie ale z tego co widze w TV w PL to samo tyle tylko ze tutaj to nowosc taka pogoda i wszystko sparalizowane - loty odwolane pociagi nie jezdza autobusy wiecznie sie spozniaja korki takie wszedzie ze strach z domu wyjsc ;) swieta sie zblizaja tak ze dopada mnie mala "melanholia" :D wrocilam do pracy w ten poniedzialek bylam pierwszy dzien wielkie zmaiany zastalam ale powiem wam ze choc ciezko jak diabli tak przez 12 godizn na nogach to naprawde odzylam - tom ma wolne w poniedzialki i srody tak wiec ja do pracy wyruszam wtedy na 12 godzin od 8 do 8 :) stesknilam sie za tym pieklem malym :) a szczegolnie za moimi dziadziusami :) tego mi bylo trzeba - choc zmeczona to zadowolona :)
Ewelinko ciesze sie bardzo ze Kruszynka rosnie i ma sie dobrze :* cumolki od e-ciocius ;)
buziaczki przesylam kazdej z osobna :*
Violus ja czekam na wiadomosc o Ciebie :* TESKNIE :* cumolki :*
 
graffa zapomniałam kupić grzańca, ale niestety dziś jak wstałam miałam już tak zatoki zawalone, że niestety musiałam zacząć łykać proszki :/ a jutro muszę śmigać na rano do pracy

Madziu to miłego masz kolegę :)

Rudzia sama po sobie wiem, że praca dobra na wszystko :) zdrówka dla ciebie i dzieciaków życzę, a kiedy focisze wrzucisz??
 
Witajcie dziewuszki kochane. Zasypało nas nieźle cio?:D
Ewelinko to już 14 tydzień! ale ten czas leci!
A mój mały już skończył roczek:)
Pozdrawiam Was bardzo ciepło w tą mroźną pogodę:-D
 

Załączniki

  • 2010.11.27 (15).jpg
    2010.11.27 (15).jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 14
  • 2010.11.27 (28).jpg
    2010.11.27 (28).jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 16
  • 2010.11.26 (1).jpg
    2010.11.26 (1).jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 16
Witajcie :-)

No prosze jaki się fajny ruch w końcu tu zrobił aż miło, że tyle Was się odezwało :-)

Sis brzuszek dopiero zacznie rosnąć ale wiesz że ja chce wtedy jakieś foto nie??/ :tak::-)

Madzia ja to już w ogóle nic nie mówię ale wiesz cicho też nie będę i czekam wiesz na co ;-) Ale fajnie :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Marti mały cudny ale to już rok?? :szok: rany jak ten czas leci :sorry2:

Martuś cieszę się, że odżyłaś ale to prawda, że praca jest dobra na wszystko a tym bardziej jak ją lubisz :-) buziam kochana

Ilonka co to się dzieje kochana?? Nie ma mowy o żadnych depresjach, po rozpieszczaj się trochę, kochana ciepła kąpiel dobra książka może jakieś winko do tego albo ulubiony film i będzie lepiej a jak nie to tak jak piszesz znajdź sobie coś i zacznij się ruszać ruch jest dobrą formą na smutki od razu poczujesz się lepiej a jak i to Ci nie pomoże kochana to siadaj do kompa i pisz choćby do mnie coś zaradzimy na te złe samopoczucie. Trzymam kciuki będzie dobrze zobaczysz. I pamiętaj my jesteśmy jakby co to wal śmiało :-) buziaki

Jankesowa witaj to prawda dawno Cię nie było a suwaczek mknie jak szalony no i z tego co wyczytałam to się chłopak szykuje to gratuluje!! Masz już jakieś imie?? :-)

Graffa kobieto Ty się nie nastawiaj tak bo nic Ci z tego nie wyjdzie na spokojnie wszystko bez nerwa, siem nie martw ja starsza a nie panikuje :-D:-D:-D (chyba) ;-):-D:-D:-D będzie dobrze jak tylko odpuścisz co nagle to po diable. Trzymam kciuki za powodzenie &&&

Ewcia witaj :-) fajnie, że się wtrącasz :-), wpadaj częściej :-)

Trawa u nas dzisiaj to kosmos ze śniegiem jest w nocy dowaliło równo nie wiem jak się przez te zaspy do sklepu jakiegoś dostać :-D:-D ale fajnie ja uwielbiam taką pogodę :tak::-)

Zjola witaj :-) mam nadzieje, że to co nie idzie po Twojej mysli już się zmienia i za to trzymam kciuki &&&

U mnie zimna przez duże M ale fajnie na dworze jest.
Miłego weekendu dziewczyny pozdrawiam wszystkie serdecznie.
 
Witajcie,

czerwony punkcik widać na niebie
tak to Mikołaj leci do ciebie,
sanie ma złote, worek wypchany,
będzie nas dzielił dziś prezentami,
każdy dostanie to czego chciał,
bo to spełnienia marzeń jest czas...
 
reklama
Do góry