reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Czarna, ja to łóżeczko miałam na wyciągnięcie ręki. Ale jednej nocy ocknęłam się w momencie jak Sz wyciągałam z łóżeczka, a drugiej nocy nawet niego nie pamiętałam, więc to moje lunatykowanie stawało się niebezpieczne.
 
reklama
aniunia nio moja Ala potrafi zajac sie troche soba,ale to tez zalezy od dnia...wsadze ja do kojca to bawi sie,przekreca czasem nawet z 30,40 minut.jak jej za długo wsadzam ja do lezaczka,daje cos co przykuwa jej uwage(najczesciej sa to jej chusteczki nawilzane,bo opakowanie szelesci i mozna pogniesc),ale w lezaczku tez za dlugo ie wytrzymuje.grunt to zabawa zeby zmeczyc troche malucha.ma swoje pory spania wiec i to ulatwia troche sprawe.pozatym obserwacja.ja juz w 90% nauczylam sie swojej corki wiem kiedy jest spiaca,kiedy chce jesc,pic,smoczka lub poprostu znudzona....co do jedzenia to u nas jest bardzo roznie.pisalam,ze przed wczoraj zjadła tylko 4 posilki przez caly dzien...za mlekiem tez nie przepada,ale mysle,ze to u kazdego malucha,u ktorego zaczyna sie rozszerzac diete.kolezanka swojej corci od 6msc zaczela dawac słoiczki i mlekiem pluła na kilometr...w nocy karmila ja na spika to wtedy zjadala,ale w dzien nie chciala.a powiedz mi co ile PROBUJESZ karmic malego? bo moja niunia na poczatq jadla co 2,3h,a teraz co 3,4h takze zmienia sobie,a ja jej na sile wczesniej nie wtryniam,nawet jak zjadła wczesniej malo,bo wychodze z zalozenia,ze jak bedzie glodna to sama da znac.co do zebow to mysle,ze moze sie u was cos juz dziac...pediatra nam powiedziala,ze od momentu swedzenia dziasel to wyrzniecia sie zebow moze minac nawet kilka msc...emy nio wlasnie jak sie trafi spokojne dziecie to jesio pol biedy,ale tak jak u nas Aluska od poczatq nalezy do marudnych dzieci,ciezko sie ja usypia i zawsze przed spaniem jest płacz...momentami mozna dostac joba,ale co poradzic...kłaczku skad ja to znam...moj maz juz spi na materacu,bo twierdzi,ze sie nie wysypia z nami na łozku...i takim oto sposobem oczywiscie jak zwykle ja wstaje w nocy karmic,poic,robic jedzenie,picie,dwac smoczka,przewijac itd,a on sobie spi...dzis np mala budzila sie co 2h...ostatecznie o 6.00 bya juz wyspana,a jak rano powiedzialam mu,ze ma posprzatac,bo dzis mamy gosci to uslyszalam,ze czemu on,przeciez caly tydzien pracuje itd....nosz...a ja to co???? spie po 15h i nie jestem zmeczona? koniec koncow powiedzialam,ze nie bede sama wszystkiego robic zajmowac sie dzieckiem,sprzatac,gotowac itd i,ze mam go w glebokim poszanowaniu....ehhh...najgorsze jest to,ze maz zawsze na mnie narzeka,przy znajomych skarzy sie na mnie,ale nie widzi swoich wad ahhh....


milego wekeendu kochane
 
A, to przepraszam.. Ja utrzymuje dom w pewnym stopniu zachlewienia, zeby nie bylo ze ogarne wszystko - niech sie facet zlych nawykow nie dorabia.:tak: Dziecko, kuchnia, pralka i praca na biezaco, reszta "jak sie wyrobie". Kobieta nie kombajn.
 
Sms od Gatto : Cristina urodziła się dziś o 12:50 z wagą 3100.Ma dużo czarnych włosków i jest prześliczna:))))

Gratulacje kochani:)))))
 
Ostatnia edycja:
Gatto moje gratulacje :-) Napisz jak tam się czujesz po cc.. jestem bardzo ciekawa jak Ty to przezyłaś, bo dla mnie to był koszmar..

Karola Tobiasz je juz od dawna co 4 godziny.. Ale rano jak nie zje mleka to spokojnie wytrzymuje do kolejnego posiłku czyli serka o `11.00. I wcale się nie doprasza o jedzenie wczesniej jesli pominie poranne mleko o 7.00. I to mnie dobija, bo jak moze nie jesc od 3 w nocy do 11.00? Dla mnie to dziwne. Dzis o 3.00 zjadł tylko 60 ml mleka i dopiero o 10. 00 serek. Czy Ty tez takie przerwy miewasz?
 
Witamy Cristinko !!!!!

EMY !!!!!!! PRZECIERAM OCZY ????? DOBRZE WIDZĘ ????? SUWAK NOWY ??????? JUPI!!!!!!
aLE FAJNIE , GRATULUJE SERDECZNIE :)
 
ojapierdykam... Emy ja sie w Twoich suwaczkach ledwie lapie, bo malusie i po angielsku, dobrze ze czarna przylookala... Gratki, jakniewiemco! I to juz 9 tydzien!! CUUDNIEEE!
 
reklama
Do góry