reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Aniunnia no w sumie to szybko zleciało, chociaż są chwilę kiedy dłuzy się niemiłosiernie, w końcu wyszorowałam spacerówkę i mogę zapakować i wynieść na strych.Kusi mnie żeby ciuszki wyprać ale jeszcze poczekam, na pewno w marcu się za to zabiorę bo później Wielkanoc, trochę świątecznych porządków a na ostatnią chwilę też nie chciałabym czekać. Zresztą mam nadzieję ze młody wyjdzie z 2 tyg przed terminem, takie moje pobożne życzenieco bym nie musiała rodzić ponad 4 kg klocka bo taka wizja mnie przeraża.
A Twój Tobiaszek jaki juz duży a pamiętam Ciebie w 18 tc, zresztą Ala Karoli na dniach będzie świętować pół roku, kiedy to zleciało to nie mam pojęcia.
 
Hej,
No super wyglada Mala Cristinka.Gratulacje dla Mamy!!!
Co trzeba zrobic,by dziecko mialo taka bujna czuprynke?hehe Moja Mala ma tak malutko wloskow,ze prawie nie widac.Dzis konczy 3 miesiace:) Czas pomyka...
Suwaczki mkna do przodu,dzieciaczkow przybywa.I mamy kolejna wiosne za pasem.
Pamietam jak rok temu szukalam chetnych na "marcowanie sie" tj.nie dla siebie bynajmniej,tylko do wspolnego przezywania ciazy:)
 
Gatto - GRATULUJĘ!!!! śliczna i wcale nie słodzę ;-) przekochana :tak:
Emy - oj Ty oj Ty, baaaaaaaaardzo fajna niespodzianka, trzymam kciuki ze pierwszy krzyk maleństwa i za każdy następny jego/jej dzień w zdrowiu :tak:
kłaczek - podziel się jak się robi dzieci :-p gratuluję i życzę szczęsliwego zakończenia :tak:
 
lenko,a na kiedy masz kochana termin???? aniolkowa.mamo czas leci jak szalony...pamietam jak niedawno dzwigałam brzuszek ciazowy,jak marudzilam,ze goraco a ja taka wielka..:-p:baffled:...

wlasnie na cpp kasia prosila mnie abym wstawila zdjecia malej wiec i tu wstawie zebyscie mogly zobaczyc moja solenizantke za 3 dni;-).

130220131026.jpg






130220131031.jpg
 
Cześć babeczki!

Gratuluję ciąż kochane i narodzin. Gatto super, że córcia już na świecie.
U mnie niestety dni są coraz cięższe. U mojej mamy wykryto nowotwór płuc. Walczę o jej życie ale jak to naprawdę będzie, nie wiem. Jestem teraz kłębkiem nerwów i w ogóle nie myślę o zachodzeniu w ciążę. Na forum nie mam czasu zaglądać i ciężko mi pisać o czymkolwiek.
Pozdrawiam was serdecznie, trzymam za was kciuki.
 
reklama
Zjolka kochana przykro mi,że mama choruje:((((Mam nadzieje,że wszystko zakończy się mega pozytywnie.Duzo zdrówka dla niej.Siły dla Was obu.Tulam mocno,mocno,mocno!!!!
 
Do góry