reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

emka01- przepraszam, że wpadam na Wasz wątek ale ja do Ciebie:-) Próbuje wysłac pw ale oczywiscie jakies błędy mi wyskakują, zerknij czy może doszla, wysłałam tez na madzix;-)
 
reklama
Gatto , śliczna :) kolejna łamaczka męskich serc :)
Ewelina28 , no jesteś ! pisz co u Ciebie , jak zdrowie ,jak synek ????
Magdalena , jak wyszły wyniki ??
Zjola,&&&& za mamę i zdrowia dla niej , my tu cierpliwie czekamy na Ciebie :)
 
zjola tule mocno...

kochane mam pytanko: czy ktoras z was zamawiala kiedys z allegro buty??? popsuly mi sie kozaki i mam zamiar zamowic,ale boje sie,ze nie trafie z rozmiarem.mierzylam stope tak jak jest w opisach i wychodzi 38...a te kozaki,ktore nosze teraz sa 36 no i nie wiem...
 
zjola dużo zdrowia dla mamy... Oby wszytsko było dobrze...

karola ja bym nie ryzykowała.. Buty muszą być dobrane rozmiarem i przede wszytskim wygodne. A co jak będą Cię gdzieś uwierać? JA co prawda kiedys kupiłam buty, ale to były sportowe i podany rozmiar wkładki odpowiadał mojemu właśiwemu, a tu u Ciebie taka rozbieżność.. Ja bym nie kupiła w każdym badź razie..
 
Anastazja, metodami tradycyjnymi.:-D A tak scislej, to tym razem chyba przez jedna moja kolezanke - wynikla ostra akcja i przez tydzien mialam totalny zakret przy ktorym odpielo sie niemal zupelnie myslenie o ciazy. I tak sobie mysle ze to zadzialalo.
Zjola... Za pomyslne rokowanie! Nie znikaj - jestesmy tu rowniez dla Ciebie.
 
gatto Cristina śliczna, włoski ma super:-) niech rośnie zdrowo:tak:

dziewczyny już jestem, dopiero dziś wyszłam bo jednak woleli żebym została dla własnego bezpieczeństwa. zabieg bez znieczulenia, igła wbita tuż nad kością łonową. płyn owodniowy koloru bursztynowego czyli taki jak powinien być. test robią fishem i za tydzień w środę mam się dowiadywać o wynik, dobrze, że nie 3-4 tygodnie, popatrzyłam na Cristinę i zmykam do wyrka leżeć..
 
reklama
Zjola duzo sił dla Ciebie i Mamy

Karola termin mam na 26 kwietnie więc jeszcze troszkę czasu jest, ostatnio bolą mnie oczy i głowa podczas schylania, przeziębiona nie jestem zeby to były zatoki,mnie w ogóle głowa boli baardzo rzadko i nie wiem teraz co się dzieję, juz mi głupie myśli do głowy przychodza, moz eto od tej pogody i niskiego ciśnienia
 
Do góry