reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Dziewczyny mam problem. Jak wiecie odciągam sobie pokarm i jest taka sprawa jak go przechować. Odciągam na bieżąco, czasami 3, 4 h przed podaniem. I jak go przechowywać w tem. pokojowej? Szczelnie zamknięty czy nie? Bo dzwoniłam do znajomej ze szpitala i kazała mi nie zamykać szczelnie żeby nie kisło, a na necie znowu pisze żeby zamykać szczelnie. Aż zaczęłam odciągać zaraz przed podaniem, ale mała się strasznie złości bo musi mieć już. Jesli któraś z Was ma jakieś doświadczenie proszę odpiszcie. Nie chce małej zrobić krzywdy. Jak mi nie robiła kupy przez 3 dni to świrowałam, teraz robi do każdej pieluszki i dalej świruję że ją przytrułam mlekiem albo coś. Wariuje......
 
reklama
lenka witaj....tez sie zastanawialam czy to nie skok,ale mysle,ze wina zebow+temperament mojej krolewny...lubi marudzic,taki typ:dry:,ale jak zacznie sie smiac to wszystko mija:tak:.3kg???????:szok::szok: moja Ala wazyla 2610kg...:cool2:.mam nadzieje,ze z tymi bolami to nic powaznego.napisz co wyszlo po wizycie.aniunia:-D:-D:-D czytalas moje wczesniejsze posty???? mam to samo,ale Ala je-malo,ale je.polecam DENTINOX zel i gryzak w kształcie smoczka tzw DZIĄSEŁKO.kwiatuszku ja juz ci mowilam,ze po mleku matki kupa moze byc po kazdym jedzeniu i to jest prawidłowe.co do przechowywania mleka-w szczelnie zamknietych pojemnikach,szklanych lub plastikowych.pisz sobie date i godzine na tym jak odciagniesz zebys wiedziala ile mleko stoi w lodowce.zapisz jesio ile udalo ci sie odciagnac,bedziesz wiedziala ile mala zje. tu masz link z ktorego i ja korzystalam.

Przechowywanie mleka mamy - Po porodzie - Strona internetowa Fundacji Rodzić po Ludzku
 
kwiatuszek ja czytałam, że mleko przechowuje się w lodówce do doby czasu. I tak też robiłam i było ok. I kupki oczywiście przy karmieniu piersią są w kazdej pielusze praktycznie..

karola
czytałam , czytałam... My z Tobiaszem to chyba idziemy za Wami krok w krok z przeżyciami..Ja smaruje dziąsełka calgelem.
 
aniunia...to nie wiem czy plakac czy sie smiac z tego co napisalas:-):no::baffled::szok::cool2:....nam calgel,bobodent,camilia nie pomagały.dentinox sie sprawdza. toz to nam sie dzieciaczki trafiły:-).
 
U nas tez dentinox dzialal...
Moje male durnowate lazi za mna i zaczepia. Wlazi na kolana, lapie za twarz, pokazuje jaki duzy urosnie, jaki madry jest, puka paluszkiem w dlon, pokazujac gdzie sroczka kaszke warzyla, przynosi autka, pacynki, nawet garaz przytargal - wykorzystuje wszystkie znane sobie sztuczki wlacznie z wolaniem mnie po imieniu, byle tylko rozbawic, zwrocic na siebie uwage. Slodziak...
W ramach zajecia sie czymkolwiek, grzebie po ebay'u za obrazami do salonu. Noz, co za dupa!! Chala taka ze boli, a mnie sie marza obrazki w stylu Lemanskiej, w prostych, drewnianych ramach. Wiejskie chalupki, malwy, ewentualnie przydrozne kapliczki. Polskie.
 
Za sprzecik dalismy cale 4 funty. Car booty to piekna sprawa.:-D Ale jak na piewszy pojazd silnikowy to bedzie w sam raz - 6V silniczek, jedzie pomalutku, a zmusza do panowania nad kierownica i pedalkiem gazu. Dla niespelna poltorarocznego babla to fajna sprawa.
 
reklama
Do góry