reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
No nie wytrzymam... ależ wyczułam sprawę :-):-)

Emka i Czarna wielgachne gratulacje .. Niech Wam dzieciaczki zdrowo rosną... Ależ się cieszę :-):-):-)

I czy ja dobrze przeczytałam>? Anastazja czyżby były dwie krechy? Gratki :-)

Pozdrawiam resztę dziewczynek.

Tobiaszowi wreszcie wyszedł pierwszy ząbek i drugi się wybija :-)
 
czarna , emka - GRATULACJE!!!!!!:-)
gatto - mam pytanko do Ciebi, bo miałąś coś z tarczycą dobrze pamiętam? Miałąm USG i opis który mnie i lekarza niepokoi to nieregularna strefa hipoechogeniczna wielk 10x9 mm, w części górnej płata podejrzenie guzka normoechogenicznego z halo wielk 5x3mm, obustronne pojedyczne stredy hipoechogeniczne wielk do 3 mm. Mam w środę biopsje - a później czekanie - boje się :-( TSH mam idealnie 1,26 ,antyTPO rok temu <1
Jak nie urok to ....... 1,5 roku się leczę u 2 lekarzy i dopiero 3 ci lekarz zajął się mną poważnie - i jak tu im ufać????
aniunnia - 2 kreseczek nie widziałąm bo tylko betę robiłąm :-) ale widziałam jej wyniki :-p
anty- dokładnie tak jest ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
MOnika i Emeczko moje kochane Gratuluje!!!!!!!!!!!!jestem mega szczesliwa!!!!ze macie juz swoje dzieciaczki po tej stronie brzuszka, JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anastazja gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zjola Kochanie a Ty jak sie czujesz?

Monia ty masz Milana?kurcze jak bede miec chlopca to ci ukradne to imie , caluje Was Kochani

Emeczko Kochana alez sie ciesze !!!!!!!!!!

Moj mezu dalej sie leczy , dziewczyny ile on juz tabletek zezarl to jest masakra.


Martusie prosze ucalowac od ciotki Anki, to do ciebie Bett, tak samo jak i Tobiaszka od Annuni.

Pleni Ty cudowna kobieto widzisz moje modlitwy zostaly wysluchane i juz wkrotce i Tobie pogratuluje !!!


pojawiam sie rzadko ale wiem ze mi wybaczycie, za to codziennie was czytam i ciesze sie ze sa takie dziewuszki takie babole kochane!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
aaaaaaaaaaaaaa jakie zajefajne wiadomosci dziewczyny przeogromne gratki i witam bubusie po tej stronie brzuszkow niech sie zdrowo chowaja tak sie ciesze ze kolejnym dziewczyna sie udalo i trzymam kciuki za kolejne pozytywne rozwiazania
a u nas tak na szybkensa mloda rozrabia bije dzieci w zlobku ale jest smiesznie bo leje samych chlobcow chowa sie super nie moge nazekac a my kolejne staranka przelozylismy na za dwa lata smialam sie ostatnio z ginem bo na 4 wizycie juz bedziemy sie badac pod kontem ciazy a na 5 wizycie juz myslimy zaciazyc
buziaki dla wszystkich i kibicuje wam wszystkim i z osobna :-)
 
kasia2011 - dawno Cię nie było, super, że zajrzałaś, Agata to widze ładny łobuz, przynajmniej dziewczyna wie co chce :-p
Anulka16 - dobrze, że łyka a nie staje okoniem jak niektórzy.
 
Anastazja zrob biopsje, bo przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz, ja mialam guzka zlosliwego, byl maly, ale i tak zdecydowalismy sie wycinac w ciazy. Walory tarczycowe jak bierzesz euthyrox moga byc idealne, a guzek i tak sie pojawic. Ale jesli jest miekki to mozliwe, ze to nie jest nic groznego. Tarczyca jest jak gabka, ma mnostwo dziurek z plynem, jesli w jakiejs dziurce ten plyn zamieni sie w zel (ja ci tak to obrazowo tlumacze) to na usg wyglada jak guzek, ale nim wcale nie jest. Takich guzkow moze byc duzo i sa niegrozne, no chyba, ze beda sie zbyt szybko napelnialy plynem i potem zelowaly "rosly" to wtedy sie je usuwa. Miej tarczyce pod kontrola, bo w ciazy to baaardzo wazne:tak: Wiem, ze sie boisz, mam nadzieje, ze wyjdzie wszystko ok, biopsja nie wplywa w zaden sposob na plod, ja robilam w 7tc.
 
Moje gratulacje babeczki!!!!!! Zuch dziewczyny!!!!

Anulka - chyba nie powinnam pisać co u mnie gdy w koło tyle radości, dzieci się rodzą a ja mam zupełnie inne doświadczenia. Napiszę Ci na pw.

Buźka babki
 
reklama
Do góry