reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzież ciążowa

No powiem szczerze że leginsy ciążowe już muszę mieć a mam 17 tydzień ciąży bo w swoich i dwa rozmiary większych czuje dyskomfort 😬, mam duży brzuszek ale jestem szczupłą osobą. A jak z bluzkami np? Raczej nosisz swoje z przed ciąży czy też zamierzasz kupić?

Moja droga ja spodnie ciążowe kupiłam już w 13 tygodniu, bo spodnie na gumce rozmiar większe mnie uciskały. Przed ciążą byłam bardzo szczupła, a już w pierwszych tygodniach wydeło mnie niemiłosiernie.

W bawełnianych bluzkach na ramiączkach mieszczę się jeszcze, ale już nie długo🤣, w koszulach szybko przestałam się dopinać, kupiłam większe rozmiary,a na co dzień noszę wygodne swetry, oczywiście też rozmiarowo większe 😁
 
reklama
Moja droga ja spodnie ciążowe kupiłam już w 13 tygodniu, bo spodnie na gumce rozmiar większe mnie uciskały. Przed ciążą byłam bardzo szczupła, a już w pierwszych tygodniach wydeło mnie niemiłosiernie.

W bawełnianych bluzkach na ramiączkach mieszczę się jeszcze, ale już nie długo🤣, w koszulach szybko przestałam się dopinać, kupiłam większe rozmiary,a na co dzień noszę wygodne swetry, oczywiście też rozmiarowo większe 😁
Całe szczęście nie jestem sama bo nieraz widzę mamusie z na prawdę małymi brzuszkami i trochę im zazdroszczę bo pewnie jak mnie widzą to myślą że nie wiadomo ile jem a jeszcze schudłam 2 kg.
 
Na vintage 15-30zl tak dla przykladu
 

Załączniki

  • Capture+_2020-01-21-21-02-38.png
    Capture+_2020-01-21-21-02-38.png
    485,3 KB · Wyświetleń: 73
  • Capture+_2020-01-21-21-01-51.png
    Capture+_2020-01-21-21-01-51.png
    992,6 KB · Wyświetleń: 76
Tylko trzeba wejsc w odziez dla ciężarnych:) i najlepiej zaznaczyc sobie marke..no.zara hm...by nie pokazywalo jakis śmieci pomiędzy

Milego szperania!!!
 
reklama
Do góry