reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Odzież ciążowa

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Czy kupowałyście specjalnie odzież ciążową w ciąży czy raczej większą rozmiarowke czy też chodziłyście w tym co przed ciążą?

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja od momentu pojawienia sie brzuszka kupowalam spodnie ciążowe w h&m i bluzki dla ciezarowek:D

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja od momentu pojawienia sie brzuszka kupowalam spodnie ciążowe w h&m i bluzki dla ciezarowek:D
A podobały ci się te rzeczy, bo np leginsy czy spodnie są super bo nie cisną w brzuszek ale czasami wydaje mi się że ciążowe bluzeczki są niezbyt ładne, chyba że w złych sklepach się rozglądam za ciuszkami, ogólnie dużo kupuje w internecie ale nie spełniają moich oczekiwań jako kobiety bo nie tylko noszę dzidzię w brzuszku ale chciałabym przy tym wyglądać w miarę ładnie i kobieco.

KundaKunda

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Spodnie ciążowe polecam- są bardzo wygodne. Oprócz tego z typowo ciążowych ubrań mam jeszcze: leginsy, płaszcz oraz koszule nocne i rajstopy, ostatnio kupiłam też spódnicę. Resztę ubrań mam 2 rozmiary większe niż przed ciążą (a już niedługo 3😂)

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Spodnie ciążowe polecam- są bardzo wygodne. Oprócz tego z typowo ciążowych ubrań mam jeszcze: leginsy, płaszcz oraz koszule nocne i rajstopy, ostatnio kupiłam też spódnicę. Resztę ubrań mam 2 rozmiary większe niż przed ciążą (a już niedługo 3😂)
No powiem szczerze że leginsy ciążowe już muszę mieć a mam 17 tydzień ciąży bo w swoich i dwa rozmiary większych czuje dyskomfort 😬, mam duży brzuszek ale jestem szczupłą osobą. A jak z bluzkami np? Raczej nosisz swoje z przed ciąży czy też zamierzasz kupić?

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A podobały ci się te rzeczy, bo np leginsy czy spodnie są super bo nie cisną w brzuszek ale czasami wydaje mi się że ciążowe bluzeczki są niezbyt ładne, chyba że w złych sklepach się rozglądam za ciuszkami, ogólnie dużo kupuje w internecie ale nie spełniają moich oczekiwań jako kobiety bo nie tylko noszę dzidzię w brzuszku ale chciałabym przy tym wyglądać w miarę ładnie i kobieco.
Bluzki hm..sa fajne..jeansowe odcięte pod brzuchem...naprawde super..ja mam tego typu

Załączniki

Brzuszek2

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
O tak, też nie natrafiłam jeszcze na ciążową bluzkę, która by mnie zachwyciła, dlatego kupuję rozmiarowo większe (lepiej się w takich czuję).
Powiem szczerze że sukienkę kupiłam po prostu o rozmiar większą i świetnie się w niej czuje jak na razie

reklama
Do góry