reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

No to jak tez sie krotko przedstawie.Zaczne od tego ze mieszkamy niedaleko bo ja w Sobieszowie wczesniej mieszkalam na wojska polskiego,tu sie przxeprowadzilam po slubie.Mam malego kacperka ktory chodzi do przedszkola a ja pracuje na pol etatu wiec tak mi wychodzi ze pracuje 2 czasami 3 razy w tygodniu.Reszte czasu spaedzam z malym jak wroci z przedszkola albo jak jest chory co mu sie dosc czesto zdarza.

Moze rozruszamy troche to forum, i zacznie sie powoli pojawiac wiecej mamusiek.Pozrawiam
 
reklama
Ja też sie dopsiuję, mieszkam w Maciejowej. Mam córę Natalkę-n 1prawie 16 miesięcy i drugi cud w drosze- dobijam do końca 5 miesiąca. Buziaki dla wszystkich mamuś:) I dzieciaków oczywiście:)
 
reklama
Do góry