reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Mnie również miło:-)
Dziewczyny, pisałam na forum ogólnym ale nie uzyskałam odpowiedzi. Trafiłam na tabelkę w której się wpisuje ukończone pełne lata (u mnie 26) i miesiąc poczęcia. na tej podstawie podawana jest przypuszczalna płeć Maluszka;-)
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki wypada u mnie na 21.07.2009r.
Cykle 32-33 dniowe miałam, co sugeruje, że owulacja była raczej w sierpniu niż w lipcu.
Moje pytanie jest następujące: czy jako miesiąc poczęcia mam lipiec czy sierpień?:-)
Jeśli w lipcu to dziewczynka, w sierpniu chłopiec:-)
Z góry dziękuję za pomoc:-*
Miłego dnia!!
 
Mnie również się tak wydaje i jeśli nie bliźniaki to raczej syn, bo od słodyczy mnie odrzuciło, choć zawsze jadłam namiętnie;-)
 
Hej dzięki za info, zaraz spróbuję cos wykonac to ocenicie:) Mówisz gorący dzień, mam nadzieję że dzieciaki w miare zdrowe a Ty tez jakoś się czujesz z tymi plecami. Ja też mialam fajowy dzien a przed nim ekstra noc. Zaczęło się przedwczoraj wieczorem-Natalka dostała 39,6 gorączki, w nocy wielokrotnie się budziła, więc sporo ją nosiłam, rzygała 8 razy. Skończyło się na tym że zabrałam ją do naszego łóżka bo już nie miałam siły wisiec nad jej łóżeczkiem- w sumie najbardziej to mi coraz wiekszy brzuszek przeszkadza:) U nas budziła sie srednio raz na 10 minut, więc w sumie przespałam 53 min:) Rano znów wymioty i temperatura 39,7, Natalia jak dętka, na leżaczku i taka słabiutka jak trzcinka, tylko piła prawie nie jadła, wieczór 39,5 no i kolejny czopek, w nocy znów co chwila przebudka ale już bez rzygania, znów przeprowadzka do nas i nagle cud- Natalka do rana zbudziła się może z 6 razy. Rano temperatura 37,2, zupełnie inne dziecko fika i szaleje po całym domu:):):) I bądź tu mądry!!!! Wirus jakiś czy co???? Pozdrawiamy:)
 
czy na tej stronie z suwaczkami sobie poradzisz co i jak? przede wszystkim musisz sie tam zarejestrowac.
potem kopjujesz kod suwaczka
tu na forum wchodzisz w twój panel kontrolny
tam ustawienia i opcja edytuj sygnature
i tam wklejasz ten kod z suwaczka

powodzonka
 
reklama
Do góry