reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Hej, jak tam samopoczucie dziś?? Lepiej troszkę. Ja już jutro ide na usg i nie moge sie doczekać, może poznam płec swojego drugiego malucha. Dziś odebrałam wyniki badań- krew w porządku, cieszę się bo trochę sie obawiałam że przez to rzyganie jakaś anemia się wkradła a tu nic:)super Jak się czujez? Jak Twój kregosłup?
 
kregosłup wkoń cu go nie czuje i ciesze sie bardzo, jednak coraz blizej do tego wyjazdu na rehabilitacje i robie sie coraz to bardziej nerwowa.
dzis bylo ponad 2 godzinne zebranie w przedszkolu jutro na 8 do lekarza z Natalka na 9 do przedszkola musze zdązyc ja odstawic i musze tym samym siąsc ponownie za kółkiem.
zycze Ci jutro pomysnego Usg i z niecierpliwoscia czekam na info . a nie pytałam jeszcze masz juz jakies imiona w gotowosci??
 
cześć Anetka, mam nadzieje że dałaś rano radę i wszystko w porządku, zdążyłaś i do lekarza i do przedszkola. Miałam wczoraj usg i lekarz powiedział że głowy uciąć sobie nie da ale na jego oko chłopaczek:) Co do imion to nie mam jakoś pomysłów, mąż chce Kacper mi podoba się Krzyś. Zobaczymy, jak się potwierdzi przy następnym usg płeć to cos trzeba będzie wybrać. Narazie cieszę się że drowo się rozwija choć według usg jest trochę mniejsze niż wiek ciążowy, ale Kałdonek uznał że to może przez utraty wagi przy rzyganiu i kazał tyć:):) ja znowu nie taka prędka jestem do tego tycia, wystarczająco dużo mam nadwagi:( Wczoraj podczas ważenia- 73,7kg, nie chciałabym do końca utyc więcej niż z 6 kg, no ale nic oczywiście kosztem zdrowia dziecka. W poprzedniej ciąży ważyłam na ostatniej wizycie 99kg i czułam się jak słoń:( Potem nie mogłam zgubic tych kilogramów i w koncu na 4 miesiące przed zajściem w ciążę przeszłam na bardzo restrykcyjną dietę- 800 kcal, dzięki czemu zrzuciłam 25 kg i zaczęłam ciążę z wynikiem 75 kg. teraz staram się dbać bardzo o wagę. Cóż duża ze mnie baba, wszystkie babki ze strony mamy takie są- ja i tak teraz jestem z tych mniejszych. Masz może jakieś sposoby na przeziębienie? Dopadła mnie jakaś masakra- katar do kolan i suchy drapiący kaszel, do tego ból zatok. Ledwo ciągnę, dobrze ze choć mała nartazie nie przechwyciła:):) I tak staram sie nie całowac nawet żeby jej nie poczęstować bakteriami, ale to takie trudne. Poszłam do apteki to mi powiedzieli żeby sobie soku z malin do herbaty wlewać:( Ignoranci, pytałam gina co moge wziąć- a on na to żeby wziąć wolne i wyleżeć:):)HAHAHA wyleżeć z 16 miesięcznym urwisem w domu???? Fantasta:):):) No nic pozdrawiamy z Maciejowej, mama podrzuciła mi domowej roboty sok z aronii może mnie trochę na nogi postawi??? Buźka:):)
 
Dziewczyny, mam pytanie..
20wrzesnia (niedziela) zjeżdżam do PL, do centrum Jeleniej. Na wtorek jestem umówiona do ginekologa. Chciałabym iść już z kompletem badań. Jakie powinnam zrobić i gdzie? Chcę prywatnie, żeby dobrze i szybko było.. Możecie mi coś polecić?
Z góry dziękuję za odpowiedź i zdrówka życzę!!
 
Hej, powinnaś mieć wynik morfologii krwi i badanie zwykłe moczu. To tyle z podstawowych badań- inne ewentualnie zleci Ci już lekarz. Polecam laboratirium analityczne na ul. Sudeckiej 30- niedaleko centrum, wykonauje prywatnie- morfologia i mocz kosztuje 17 bodajże zł, jak zrobisz w poniedziałek i powiesz żeby zrobili na cito to wynik będziesz miec jeszcze w poniedziałek, jak zwykłym trybem to będzie na wtorek od 10. Pobierają próbki od 8 rano pon- pt. Pozdrawiamy:)
 
Ślicznie dziękuję!!
Spokojnie mogę mieć wynik na wtorek rano, bo wizytę u gin. mam na 13:30.
A na wyniki lepiej naczczo czy można spokojnie po śniadanku?
 
Mocz pobierz do pojemniczka- jednorazowego do kupienia w aptece- po nocy, natomiast do pobrania krwi musisz być na czczo- inaczej wyniki będą przekłamane- mozesz co najwyzej napić się wody:) Pozdrawiamy:)
 
O.K. Tak zrobię:-)
Kurcze, ja taka okropna panikara, że boję się tego pobierania krwi, bo to będzie pierwsze ciąży a zdarzało mi się przy pobieraniu zemdleć:-(
Tym razem idę jednak z nastawieniem bojowym i zamierzam się dzielnie trzymać:tak:
Odżywiam się bardzo zdrowo i miałam 3miesiące temu idealne wyniki, więc nie sądzę by teraz się coś pogorszyło, zobaczymy..
Dziewczyny jak znajdziecie chwilkę to zapraszam na moją stronę Oriflame - naturalne szwedzkie kosmetyki
Od jutra rusza nowy katalog i masa atrakcji - polecam:-)
 
reklama
Al.Szyszkowska przepraszam ale problemy z maluchami a Szymek znowu chory dzis z nim byłam u lekarz. na przeziebienie i stany katarowe oscilkacinum(jakoc tak)i cos podobnego jest na gardło.
jak potwierdzi sie ze chłopiec to moze odkładac Ci ubranka? bo po dziewczynce to masz le na chlopca to daj znac jak sie wyjasni tajemnica płci. malutkich juz nie mam takich normalnych ale koszkule, spodnie itd to mam
co do wagi to moze jak sie juz ustabilizuje z tymi wymiotami to i maluch zacznie wagi nabierac.
elvie3 powodzenia z wynikami no i na wizycie. no i czekamy na wiesci.
ja jeszcze do srody jestem potem znikam na ok 25 dni.
 
Do góry