reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okropny stomatolog z katowic

Aż sie nóż w kieszeni otwiera jak słysze, ze ktoś ma problem z dzieckiem bo jakiś za przeproszeniem konował go zniechęcił. Kurcze no ludzie... Po co lekarze biora sie za pediatrie czy pedontologie skoro nie mają podejscia? Krew zalewa. Ja od samego poczatku chodziłam do Stomatologi dziecięcej w Katyowicach www.stomatologiadziecieca.com
i zręką na sercu stwierdzam, że to miejsce jak z bajki! Byłam, a raczej nadal jestem w szoku. Pieknie, kolorowo, rybki pływają;) Gabinety wymalowane w czarodziejki, wiec córcia aż piszczała z radości. Poza tym sama wizyta bardzo sprawnie, szybko. Widac, ze lekarze mają tam podejście pedagogiczne. Polecam rodzicom!
 
reklama
Do góry