reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Suchy Olejek do ciała Dove Purely Pampering z olejkiem pistacjowym i magnolią zawiera prawie ¼ olejku z pestek winogron oraz olejek sezamowy. kosmetyk szybko się wchłania i nie zostawia na skórze tłustego filmu, a jednocześnie znakomicie nawilża, odżywia i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku.
Olejek pistacjowy i sezamowy są bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. kwas linolowy), które odżywiają skórę, zapewniając jej gładkość i zdrowy wygląd. Olejek sezamowy zawiera witaminę E - zwaną witaminą urody, odżywczą witaminę B oraz przeciwutleniacze, które niwelujące szkodliwy wpływ wolnych rodników na skórę.


Olejek Dove Purely Pampering z masłem shea i wanilią zawiera masło shea i olejek z nasion słonecznika które ukoją zmysły fantastyczną konsystencją i zapachem. Głęboko nawilża skórę, tworzy na niej ochronny lipidowy płaszcz i zabezpiecza naskórek przed przesuszeniem. Olejek słonecznikowy to jeden z najskuteczniejszych składników kosmetycznych. Nuty zapachowe dostarczają wyczuwalnej świeżości owoców cytrusowych i relaksującego zapachu wanilii i karmelu. Bogactwo witamin A, E i F oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych sprawia, że masło shea uznane jest za jego działanie antystarzeniowe i nawilżające.

Dzięki udziałowi w teście 50 Pań miało okazję przetestować na własnej skórze, jak działają olejki. Jakie są wyniki testu? O tym poniżej. :)
 
reklama
otrzymałam dzisiaj jeden z olejków dove Purely Pampering i jestem bardzo zadowolona przedewszystkim pięknie pachnie,łatwo się nakłada,skóra jest miła w dotyku i gładka:)napewno z chęcią go kupię ponownie i serdecznie polecam innym paniom:)
 
Również dzisiaj otrzymałam, ale jeszcze nie próbowałam, za to po kąpieli będzie wielkie testowanie :)
 
Ja również dostałam wczoraj olejek. Pachnie wspaniale tak słodko. Jest jedwabisty w dotyku. Polecam
 
Witam,wczoraj dostałam pistacjowy olejek do ciała, a przed chwilą go przetestowałam. Ma fantastyczny zapach,ciało nie klei się jak po zwykłej oliwce,skóra jest taka aksamitna i miękka?
 
ja rowniez otrzymalam nowy olejek dove pampering zachwycil mnie jego zapach i delikatnosc konsystencji.wspaniale sie wchlania w skore i pozostawia cudowny efekt.
 
Na początku chciałabym podziękować za możliwość testowania olejku do ciała DOVE PURELY PAMPERING.
Zacznę może od tego,że zapewne nie kupiłabym tego produktu gdyby wpadłby mi gdzieś w ręce w drogerii bo sama nazwa olejek kojarzy mi się z tłustą konsystencją,która trudno się wchłania i skóra po olejku jest klejąca.
Jakie było moje rozczarowanie oczywiście pozytywne,że po zastosowaniu olejku DOVE tak nie jest:)
Opakowanie może być chociaż zmieniłabym na jakieś inne zamkniecie niż odkręcany korek.
Zapach przecudowny...używam żelu o tym samym zapachu więc komplet do pielęgnacji skóry idealny:)
Rozprowadza się idealnie,moja skóra wchłaniała ten olejek błyskawicznie.Skóra nawilżona,gładka wręcz aksamitna.A tak na marginesie to mój facet także zauważył,że skóra jest bardzo gładka,miła w dotyku i pięknie pachnie.
Zadowolona jestem z tego produktu i polecam gorąco.
 
reklama
Wczoraj otrzymałam OLEJEK do ciała Dove Purely Pampering,olejek przewyższył moje oczekiwania,cudownie pachnie,wchłania się bardzo szybko,a skóra jest gładziutka,jedwabiście miękka i doskonale nawilżona.Produkt wart polecenia,każda kobieta powinna go mieć.Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
 
Do góry