reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
Na mojej ulotce jest napisane by zmywac :( może na maści jest inaczej? Ją mam krem.

A jaki chleb jecie? Podobno drożdży nie wolno jak się karmi i chleba na zakwasie. Jak u Was z chlebem?

Mam taką ochotę na mleko a polozna powiedziała by nie przesadzac. Można do szklanki dziennie i patrzec na reakcję dziecka... Ech...

I spacer dopiero pó 2 tyg.
Mam wrażenie zęba polozna była jakiejś starej szkoły :/
I z oczami nie pomogła. Ale na szczęście pediatrę mam mieszkająca pod sobą więc dziś ma nas odwiedzić ;) Uff.
 
Szkrabek, ja bym się już tym bepanthenem nie martwiła. Przede wszystkim i tak nic już nie poradzisz ;-) A poza tym przez te kilka godzin to większość kremu i tak się już wytarła w ubranie. No i myślę sobie, że taki krem do smacznych nie należy, więc wydaje mi się, że dziecko dałoby znać, że coś jest nie tak ;-) A skoro nie robiło awantury to albo kremu już nie było w ogóle albo tyle co kot napłakał.
Mnie poprzednia położna i pediatra w poradni patologii noworodka na Prokociumiu też mówiły, że pierwsze spacery to minimum dwa tygodnie po wyjściu ze szpitala. A wcześniej werandowanie, wietrzenie przy oknie otwartym na oścież. A to lipiec był :-) Ciepło. Nie wiem czy to stara szkoła czy coś innego, ale ja też odczekać chwilę zanim gdzieś się wybierzemy na dłuższy czas. Wcześniej albo będę właśnie wierzyć pobieranej Witka w pokoju, albo na balkon na kilkuminutowe sesje będę wystawiać.
A z pediatrą piętro niżej to masz luksus :tak:.
 
Witam. 22dniowy Dzidziuś Wiktoria i jej mama czyli ja :)
My kąpiemy się codziennie, chyba że późno wracamy do domu to opuszczamy. Ale po takiej kąpieli dzidziuś lepiej i dłużej śpi.
Juz karmimy się mm i jestem na etapie tabletek na zatrzymanie pokarmu.
Co do wychodzenia to 8doba życia i juz spacer 30minutowy. A było chłodno.
 
Młodemu odpadł kikut wczoraj. A dziś ma kropelke krwi na nim... Kurcze no ciągle coś :/
Jak u was pó odpadnieciu kikuta?
 
reklama
Do góry