reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Witajcie Kochane Kobietki!


Dzisiaj Nasze święto. Więc na samym początku chciałabym złorzyć Wam najserdeczniejsze życzonka z tej okazji :tak:To więc tak życzę Wam szybkich 2 kreseczek na teścikach, pociechy z męża, narzeczonego, chłopaka. Dużo miłości, samych optymistycznych dni, wylanych łez ale tylko ze szczęścia, dużo cierpliwości, wiary, nadzieji. Powodzenia w pracy, na studiach, w szkole. Żeby każda z Was (i może ja, jak okaże się, że nie jestem w ciąży) za rok o tej porze trzymała w swoich ramionach śliczne dzieciątko a jak się uda to dużo wcześniej :tak:!!!!


 
reklama
Cześć Dziewczęta :happy:
Mianowicie, 26lutego miałam @. wcześniej staraliśmy sie o malenstwo, w dzień @ zrobiłam test wyszedl NEGATYWNIE:-( @ trwala ok 2,5 dnia gdzie zawsze mam ok 6dni. 2,6,7.marca znow podjelismy probe. na 13marca mam wyznaczona wizyte u ginekologa. Hmm, mam wrazenie ze mam zwieksza dawke sluzu,jakos -wilgotniej-,glowa mnie boli,w ciagu dnia zakuje mnie podbrzusze,jajnik,w nocy duzo pije i ma niesmak w buzi. Sadze,sama ze chyba za wczesnie na podejzenia,.A wy jakie mialyscie pierwsze objawy, i co sadzicie o moim przypadku. :confused::confused:Pozdrawiam serdecznie,Marta
 
WITAJCIE KOCHANE!!!

Dawno mnie tutaj nie było. Chyba jestem w ciąży!!! Opowiem Wam Skarby od początku dlaczego mam takie podejrzenia. Więc tak: ostatnio okres skończył mi się 31 stycznia i przez cały luty 28 dni nie miałam okresu. Zaczął się marzec i dziś jest 7 marca i w dalszym ciągu nie mam miesiączki... Zrobiłam 5 testów ciążowych i na każdym z nich wyszły mi 2 kreseczki. Najpierw druga była taka blada a teraz są obie mocno czerwone. Jednak mam wątpliwości do tego czy jestem w ciąży bo od urodzenia mam straszne bakterie w moczu, które mogły sfałszować wynik testu...;-( Jak myślicie czy mogę być w ciąży patrząc po dacie ostatniej miesiączki? Podobno jak jest się w ciąży to się to czuje a ja tak naprawdę nic nie czuje ;-(


PROSZĘ O JAKĄŚ PORADĘ.... ANIA
cześć Cukiereczku!!chcę Ci serdecznie pogratulować fasolki,a więc GRATULUJĘ!!!!!mam nadzieję że mnie też to kiedyś spotka,pa!!!!
 
Witajcie:)
A u mnie.. Wielkanoc rano i dwie kreseczki na teście:) Zajączek się spisał:) Tylko boje się jak cholera:) Jutro wizyta u lekarza. Mam nadzieje ze się potwierdzi:) Bo powoli oswajam się z myślą, że jest nas troje:)
 
cześć ! oho ale mnie tu dług nie było i chyba wątek ten wymarł zupełnie , pragne sie podzielić radosnymio nowinami UDAŁO NAM SIĘ !! po prawie roku starań będziemy mieli dziecko , tak się cieszę , teraz jest juz siódmy tydzień naszego żyjątka mam nadzieję że wszystko będzie ok. A już myśłałam że coś za mnę nie tak , i daliśmy na luz, prawie zapomnieliśmy że się staramy , i tak nagle stało się ! Zyczę dzidziusiów każdej kobiecie która tego chce :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Magdusia p gratuluję Ci !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry