reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Witajcie.Z tą owulacją to różnie bywa. Dlatego też nie ma co się zamartwiać a tym bardziej nastawiać sie że właśnie wtedy jest największa szansa zajścia w ciąże. Ja nawet na to nie zwracam uwagi, żeby nie być rozczarowaną. ;D
 
reklama
Przychylam sie do wypowiedzi nadiaw-ja również przestałam się tym przejmować i przytulamy sie z mężusiem cały miesiąc a nie tylko gdy jest owulacja-bo z nią naprawde różnie bywa-ale oczywiście gdy jest to trzeba ten moment również wykorzystać-hi hi ;D
 
Tak czytalam o tym prasowaniu i widze ze nie jestem wyjatkiem. Nie cierpie prasowac. Moge zmywac , gotowa, nawet recznie prac tylko nie prasowac. Niestety moj maz do prasowania ma 2lewe rece i nie wyrecza. I tak niedlugo bede musiala stanac przy desce.
 
fakt, odizolowanie sie od bb troszke pomaga nie myślec o dzidzi. chociaz jak byłam na majorce, to czesto o was myslalam i tesknilam. ale sie wyluzowalam :). termometru nie wzięlam na majorke i od tego czasu jiz nei mierze temp, i jets mi bez tego o niebo lepiej. i nawet nei licze kiedy dni płodne,kiedy @ ma byc...
i tak jest dobrze... :) :)
 
reklama
Do góry