reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oskar 29 tydz 1570 gr...

Witam !!!! Takie male uaktualnienie :D

Wiec tak mamy juz skonczone 2 latka!!!!
- waga 15 kg, 90 cm,
Oskar juz duzo rozumie, wykonuje polecenia, plac zabaw opanowany do perfekcjii, w koncu mozemy spacerowac tam gdzie mama chce a nie tam gdzie Oskar , bez krzykow i lezenia na chodniku :)
-otwiera sam dzrwi kluczami, oszukac sie go nie da bo wiem ktory do ktorych drzwi :p (wiec siedzimy pozamykani w domu z pochowanymi kluczami )
sam je i pije, spi juz w lozku, z nocnymi wedrowkami do nas :p uwielbia sie przytulac i calowac , jest na etapie wszystko sam :D aaa i bramki ze schodow tez juz zdjete , mam juz duzego chlopaka w domu :D

Najwiekszym naszym problemem jest mowa na dzien dzissiejszy jest tylko mama , tata, ja, a reszta to yhyyhyyy, dosatlismy juz skeirowanie do logopedy , czekamy na wizyte..pielucha jest dalej nie kuma wogle bazy, nawet nie informuje mnie brudnej pieluszce :/ moglby tak chodzic caly dzien:/
dodatkowo nasilil sie problem bicia i popychania dzieci w przedszkolu, pracujemy nad tym ...
Oczywiscie najwazniejsze , ze idzie do przodu , malymi kroczkami ale do przodu :)) i zapomnialam napisac , zew jest najwspanialszy na swiecie :)
 
reklama
Troche nas nie bylo :) nie wiem czy jescze ktos tu zaglada :p ale i tak napisze co tam u nas :)

Wiec tak Oskar ma juz 3, 5 roku :))) duzy chlopak , wazy 18 kg, odpieluchowany w wieku 3 lat ( pozno ale byl gotowy i poszlo super)
No i jak mial 3, 3 miesiace ruszyl z mowa!!!!! wkoncu!!! i na dzien dzisiajszy nie mowi jescze jak jego rowiesnicy ale mowi , sklada zdania, rozumie w dwoch jezykach w przedszkolu super daje sobie rade . Musze przyznac , ze dopoki nie ryszyl z mowa mielsimy duze problemy z Oksarem, ( nawet wyladowalisy u psychologa) bil wszystkich, dzieci w przedszklou, mnie nma ulicy jak nie chcial wracac do domu, rzucal zabawkami w nas , uciekal na podworku normalnie horror, jednak problemem okazala sie komunikacja tnz jej brak :/ jak ruszyl z mowa zupeklnie inne dziecko , grzeczne i kochane :D wszytskie problemy zniknely :)))
 
No hej i teraz wypadałoby bym napisała: "a nie mówiłam???"
Ruszył z mową...Matko ja to chyba na jakąś wróżkę się przekwalifikuję hehe:-D
A tak poważnie, to ciesze się ogromnie z postępów Oskarka...Zobacz jak ten czas leci...I naprawdę duży chłopak...18kg??? Wagowo przegonił swoich rówieśników :tak:
Dużo zdrówka Wam życzę i uściski dla całej rodzinki :)
 
super!! moja Laura w kwietniu 4 lata skończy i nadal nie mówi... nic! czasem '' nie" i ,, dja"( daj) powie. Rozumie co się do niej mówi. I właśnie jest ten problem, że jest bardzo agresywna i nie w stosunku do otoczenia, a do siebie... rehabilitujemy i czekamy z nadzieją, bo chyba tylko ona nam została:)
 
reklama
Sprytna fajnie , ze sie odezwalas :) myslalam o was ostatnio :) zobaczysz przjdzie taki dzien i Laura ruszy z mowa!! U nas to jescze nie jest mowa 4 latka( w porownaniu do roweisnkow dalej jest dzuo w tyle) ale i tak jest fajnie , my od wrzesnia do szkoly ( niby to przedluzenie przedszkola ale szkola sie nazywa )no zobaczym jak bedzie , dzieki dziewczny za mile slowa :)
 
reklama
Do góry