reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oskar 29 tydz 1570 gr...

Dzisiaj bylismy na bilansie; "9 mesiecznym" - dla nas byl to 6 miesieczny :p
Ogolnie byl zadowolony z Oskara i mowil ,ze dobrze sobie radzi jak na wiek korygowany :)
i mam cisnac szpital o wizyte!!! znowu o nas zapomnieli :crazy:
waga 11 kg!!!:szok::szok::szok: i 73 cm:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
O ja pitole Monika ale waga!!!!!!!! Jestemw szoku mój Kacper ma rok i 8 msc a waży zaledwie 8,7 kg . o 11 kg możemy tylko pomarzyć.

Ogromne gratulacje super
 
Dziewczyny mam pytanko jade do PL za miesac i chcialabym isc z Oksarem do rehabilitanta i nie wiem gdzie :/ jak znalezc dobrego rehabilitanta ?tzn gdzie ich szukac??? czy to ma byc specjalny fizjoterapeuta od wczesniakow???
 
To w Zgorzelcu masz szpital rehabilitacyjny o świetnej opinii.

Na konsultację w Jeleniej Górze mogę Ci polecić nasza rehab, we Wrocławiu tez znam super babeczkę
 
Franiowa mamo dzieki za odpowiedz :) nie bardzo wiedzialam jak sie za to zabrac- w Polsce nie mieszkam juz 10 lat :/
W tyg bede dzwonic do osrodka moze mi sie uda cos zalatwic :))))

Jutro mamy wiyte w szpitalu wkoncu:angry:
Oskar marudny strasznie ostatnio :/
 
reklama
Hej :)
Oskar juz bawi sie stopami moze nie robi tego jakos namietnie i caly czas - ale robi :)
najczescie przy zmanie pieluszki ale i wczoraj go przylapalam jak w lezaczku ciagnal sope do buzi :)
Zaczal przyjmowac pozycje do czworakowania - trwa to kilka sekund moze za 2 miechy ruszy :)
jedno mnie martwi nie sprezynuje :crazy: i jeszcze robi to
wstaje sam .....
Uploaded with ImageShack.us

na wizycie w szpitalu ok , lekarz powiedzial , ze rozwija sie wedlug wieku korygowanego...
 
Ostatnia edycja:
Do góry