reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Zuza super, ze się odezwałaś. Cały czas o Tobie myślę. Pewnie piszesz na zamkniętej grupie? Co u reszty dziewczyn?
Gratuluje córeczki :) A Ty jak zniosłaś poród? Mam nadzieje, ze nie bedziecie mieć żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Dużą impreze będziesz robić?
Super, ze Dominiś się fajnie rozwija i niekłopotliwy bo z dwójką takich maluchów jest co robić. Kuba pewnie duzo pomaga?
Macie juz nowe mieszkanie?
Lila w lutym skończyła dwa latka, łobuz okropny ale uroczy. Ślicznie mówi, za nic nie chce się dać odpieluchować i uwielbia dzieci. Nie chcę jej posyłać do złobka ale chyba na jesień muszę coś znaleźć na 2-3 godziny dziennie, zeby się pobawiła z dzieciakami.
Starsza zadowolona, od września myśli zaczac jeszcze jeden kierunek. Oceny póki co dobre, nie pracuje ale duzo się uczy, zeby dostać stypendium naukowe. Wróciła do biegania, zeby trochę od nauki odpoczywać i też juz ma drobne sukcesy na koncie. Na szczęście dosć czesto przyjeżdża ale i tak tesknie... No i wiadomo, ze pomocy od niej miałam duzo...
 
reklama
Do góry