reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzewalajna, ja podwozie macane miałam do tej pory 4 razy. Mam łożysko nisko z przodu w kiernku przodujacego, na szczeście nie zasłania światła. Gin zawsze robi wywiad w kierunku podejrzanych upławów czy skurczy i doro wtedy podejmuje decyje czy grzebie czy nie, z wziernikiem tylko dwa razy mnie badał a tak to robił ostatnio usg dowcipne coby sprawdzić czy sie łożysko podniosło ale w sumie jest przeciwny grzebaniu.
Indziorka, wózio fajne, ale jaki ja dzisiaj sprzecior na mieście widziałam, aż sie odwróciłam.
kłaczek, seducho sprawdzić trzeba u chłopa, i ciśnienie pobadać przez pare dni, może to tylko zatrucie smrodami ze spawania plus niedojedzenie i braki płynów. Będzie dobrze, pogoń mu kota i wyślij na badania.
 
reklama
Anajo, on ma cisnienie jak statystyczna zaba. Zawsze. A dzis oczywiscie poszedl do pracy, jutro tez. Ma sie odzywac w ciagu dnia pod grozba ze ja zeswiruje.
 
Hej Wam :)

Ja też się dopiero z wyrka podniosłam, aż wszystko mnie boli od tak długiego leżenia :p Oczywiście pobudki były bo młoda pozycję zmieniała, ale poza tym szok ;)

Kłaczek Czyli do roboty a 12 h :/ się nie dziwię, że ma się meldować, bo ja też za swoim świruję jak coś jest nie tak :/

Marta No to powtórzenie badań :) Zobaczymy jak to będzie, na zapas się nie stresuj ;) Jak sama mówisz, zobaczy się na wizycie 17:) Ja za oknem mam szaro buro i ponuro i pseudo deszcz ze śniegiem więc nie czuję ducha grudniowego :p
 
Ostatnia edycja:
Klaczku fajna szmatka bardzo fajna...:-D

Ostatnio cos mnie wzielo na wspominki i zdalam sobie sprawe jak dlugo z wam jestem dziewczyny.... kurde :-D

Weekend zapowiada sie ciezko bo trzeba dom odgruzowac i dwie prace napisac ale coz..... 2 tygodnie i wolne :-D
 
Wlasnie szmatka zajedwabista - bawelniany top z dlugim rekawem pod nia, szerokie jeansy i mam to co lubie.
Brodate czapki to jakis fun teraz. Wbijajac w google "bearded hat" otrzymujemy mase fotek takich wynalazkow. Okazuje sie ze babeczka serio zamowila taka czape dla tatusia swego dzieciecia - ma byc zielona z ruda broda. Bede miala ubaw po pachy robiac to.
 
Wlasnie szmatka zajedwabista - bawelniany top z dlugim rekawem pod nia, szerokie jeansy i mam to co lubie.
Brodate czapki to jakis fun teraz. Wbijajac w google "bearded hat" otrzymujemy mase fotek takich wynalazkow. Okazuje sie ze babeczka serio zamowila taka czape dla tatusia swego dzieciecia - ma byc zielona z ruda broda. Bede miala ubaw po pachy robiac to.
moze to irlandczycy i chce wygladac jak st.patrick ? :-D
 
reklama
Do góry