reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paranoja test za wczesnie?

Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
10
Hej :)
Staramy się o dziecko od lutego, wiem ze to może niedługo, ale bardzo mnie ten proces stresuje :(
Mam cykle okolo 30 dniowe; robilam testy owulacje teoretycznie miałam 12.05, okres powinnam dostać w środę.
Wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedl negatywny… :(
Czy myślicie, że jest szansa, ze zrobilam test za szybko i że mogę mieć nadzieję, że jeszcze cos z tego cyklu będzie?
We wtorek pójdę na badanie krwi, ale nie wiem czy wytrzymam :<
Nie wiem, czy też tak macie ale z każdym dniem bliżej okresu wmawiam sobie jakieś objawy ciąży i za kazdym razem jestem prawie pewna ze tym razem to na pewno się udało :D chyba zwariuje….
 
reklama
Nawet jeżeli owulację faktycznie miałaś 12.05 to dzisiaj jest 10 dpo, mogło jeszcze nie wyjść na teście. A i owulacja mogła być dzień później, bo to od pozytywnego testu owulacyjnego ileś tam godzin jest do owulacji. Myślę, że możesz spokojnie jeszcze poczekać i zrobić test za dwa, trzy dni :)
 
Hej :)
Staramy się o dziecko od lutego, wiem ze to może niedługo, ale bardzo mnie ten proces stresuje :(
Mam cykle okolo 30 dniowe; robilam testy owulacje teoretycznie miałam 12.05, okres powinnam dostać w środę.
Wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedl negatywny… :(
Czy myślicie, że jest szansa, ze zrobilam test za szybko i że mogę mieć nadzieję, że jeszcze cos z tego cyklu będzie?
We wtorek pójdę na badanie krwi, ale nie wiem czy wytrzymam :<
Nie wiem, czy też tak macie ale z każdym dniem bliżej okresu wmawiam sobie jakieś objawy ciąży i za kazdym razem jestem prawie pewna ze tym razem to na pewno się udało :D chyba zwariuje….
Troszkę za wcześnie test zrobiłaś. Test miałaś o czułości 10? Mimo testu owulacyjnego, owu ona mogła wystąpić później. Teoretycznie beta już jutro powinna Ci wyjść. ..
 
Ostatnia edycja:
Trzymajcie kciuki :< dobrze ze jest to forum, bo samemu to naprawdę idzie zwariowac :b nie sadziłam, że to taki ciężki temat….
 
Nie trać nadziei 😊
U mnie test dzień przed miesiączką negatywny, straciłam nadzieję a trzy dni później beta była 128
Wiem, że ciężko wytrzymać. Ale jeśli chcesz mieć pewność to idź na betę i właśnie we wtorek na najlepiej
 
Hej :)
Staramy się o dziecko od lutego, wiem ze to może niedługo, ale bardzo mnie ten proces stresuje :(
Mam cykle okolo 30 dniowe; robilam testy owulacje teoretycznie miałam 12.05, okres powinnam dostać w środę.
Wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedl negatywny… :(
Czy myślicie, że jest szansa, ze zrobilam test za szybko i że mogę mieć nadzieję, że jeszcze cos z tego cyklu będzie?
We wtorek pójdę na badanie krwi, ale nie wiem czy wytrzymam :<
Nie wiem, czy też tak macie ale z każdym dniem bliżej okresu wmawiam sobie jakieś objawy ciąży i za kazdym razem jestem prawie pewna ze tym razem to na pewno się udało :D chyba zwariuje….
Hej, ja także próbuje z mężem od lutego. Co miesiąc się doszukuje i nic. Aktualnie spóźnia mi się okres 4 dzień. Czuje aktywność jajników i świdrowanie w brzuchu, piersi bolą i nieraz zaswędza... ale test zrobiłam wczoraj i dzisiaj i nic :( jestem trochę w kropce. Nigdy wcześniej okres mi się nie spóźniał :(
 
Jeśli zależy Ci na szybkim zajściu w ciąże polecam monitoring owulacji u ginekologa i wykonanie badań hormonalnych z krwi. Czasami niewiele trzeba zeby podnieść jakiś parametri zajść w ciąze. Jesli chodzi o testowanie z mojego doswiadczenia lepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiączki. Wtedy będziesz miala pewnosc ze test nie został wykonany za wczesnie.
 
Hej, ja także próbuje z mężem od lutego. Co miesiąc się doszukuje i nic. Aktualnie spóźnia mi się okres 4 dzień. Czuje aktywność jajników i świdrowanie w brzuchu, piersi bolą i nieraz zaswędza... ale test zrobiłam wczoraj i dzisiaj i nic :( jestem trochę w kropce. Nigdy wcześniej okres mi się nie spóźniał :(
Ja dokładnie takie miałam objawy jak zaszłam w ciążę. Kłucie jajnika, z którego była owulacja (chodziłam na monitorowanie) i ból piersi jakiego nigdy nie miałam przy okresie.
Kontrolnie dzień przed okresem zrobiłam sobie betę hcg (szlam do endokrynologa i dodatkowo zrobiłam, skoro już i tak byłam pobrać krew) i wyszła 96.2 🙂 powyżej 5 wskazuje na ciążę.
 
Hej, ja także próbuje z mężem od lutego. Co miesiąc się doszukuje i nic. Aktualnie spóźnia mi się okres 4 dzień. Czuje aktywność jajników i świdrowanie w brzuchu, piersi bolą i nieraz zaswędza... ale test zrobiłam wczoraj i dzisiaj i nic :( jestem trochę w kropce. Nigdy wcześniej okres mi się nie spóźniał :(
Trzymam kciuki za Ciebie :)

Oby te testy wychodziły nam obu fałszywie negatywne :D
 
reklama
Ja dokładnie takie miałam objawy jak zaszłam w ciążę. Kłucie jajnika, z którego była owulacja (chodziłam na monitorowanie) i ból piersi jakiego nigdy nie miałam przy okresie.
Kontrolnie dzień przed okresem zrobiłam sobie betę hcg (szlam do endokrynologa i dodatkowo zrobiłam, skoro już i tak byłam pobrać krew) i wyszła 96.2 🙂 powyżej 5 wskazuje na ciążę.
Mnie jajniki bolą w tym cyklu oba - raz jeden, raz drugi i mam bolące i wrażliwe sutki, nigdy wcześniej takich objwów nie miałam i sama siebie bawię bo co cykl, to odkrywam nowe objawy i za każdym razem myślę że to na pewno ciąża :D
 
Do góry