reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Bibi ja zrezygnowalam z parensa po dwoch inseminacjach. W ogóle moje odczucia co do dr M są mieszane chyba bardziej dociekliwa jest dr homa byłam u niej parę razy jak M nie bylo. Ja bym ci radzila zmienić klinke. Novum warszawa albo bocian Białystok ja wahalam się miedzy tymi dwoma są najlepsze. Ostatecznie wybrałam bociana i teraz dzieki dr mrugaczowi moj cud spi mi na piersi. decyzje podejmiesz sama
Ja chodziłam do t.kluz i jestem zadowolona. Opinie ma różne ale jest ti bardzo dobry specjalista. Cesarke miałam w niedziele to zadzwonił do mnie pytał jak się czuje a na następne dni przychodził codziennie do mnie. To tez zależy gdzie chcecie rodzic. Ja wybrałam Szopena dlatego tez tego doktora. Jeżeli chcesz rodzic w profamili to dobry jest dr Janeczko i Sabina kluz
 
reklama
Dziewczyny czy jest wśród Was ktoś kto był abo w Novum w Warszawie albo w Bocianie ale nie do procedury in vitro...?

Dodam, że w tym okresie ponad rocznych starań była raz ciąża biochemiczna 4 miesiące temu....Dr.M chyba gra ze mna na zwłokę aż w końcu zaskoczy ale kiedy ........za 5 lat? Jak juz mam 33 lata. Kurcze coś jest na rzeczy że nam się nie udaje ale dr z cyklu na cykl mówi że się kiedys uda-wkurza mnie juz to masakrycznie. Mysle żeby raz podejść do inseminacji w Parensie- porobić jeszcze badania potrzebne do inseminacji.
 
:confused:a cóż to, cisza jak makiem zasiał....może przepowiadana wiosenna pogoda ożywi forum
rea86 a co u Ciebie, nadal w oczekiwaniu, czy maleństwo przyszło już na świat?
 
Ja zajęta macierzyństem. Mamy pierwsze odparzenie, pierwszy katarek, pokarmu trochę brakuje, ale Cytrynka grzeczna. Mały był atrakcja świąteczną u moich rodziców. Strasznie się wszyscy cieszą. Zaczynamy wyrastac z ciuszków :)
Pozdrawiamy ciocie. Hallloo Odzywać się! !!! :)
Sąsiadko Anikola co u ciebie
Madziule jak u was? Ktos miał testować na dniach?
 

Załączniki

  • 1428484890273.jpg
    1428484890273.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 47
  • 1428484906653.jpg
    1428484906653.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 58
ja melduje się :-D
bibi na tym forum większość osób pojechało do Białegostoku do bociana, z tego co pamiętam to nuna i madziulka wybrała Novum. Ja osobiście jestem mega zadowolona i nie mogę złego słowa powiedzieć na lekarzy czy pielęgniarki- pełen profesjonalizm, miła atmosfera i przede wszystkim nie idzie tam wszystko taśmowo, jedyne na co mogę ponarzekać to na odległość(prawie 500km) i droge(wiecznie w remoncie) - ale to już inna bajka. Ja mogę ci tylko doradzić tyle, żebyś pozbierała wszystkie papiery z leczenia, z badań i wybrała inną klinikę, jedyny minus to w/w kliniki są daleko i trzeba poświęcić cały dzień na podróż.
milena jaki słodziak z twojego synka :tak:
madziula miała mieć wizyte po świętach w W-wie - chyba ????
faro jak się czujesz ?
pozdrawiam
 
Milena87 jak słodziak, niech zdrowo rośnie
anula86@ my już jesteśmy na ostatniej prostej, terminowo mamy niecałe 3 tygodnie do porodu, po ostatniej wizycie tj. 01.04. pan doktor kazał mi się oszczędzać w sensie polegiwać, bo już wyczuwalne było małe rozwarcie, a mały główką powoli układa się jak do porodu, poza tym sztywniej mi podbrzusze, kryzys formy przyszedł w niedzielę wielkanocną gdzie teraz ciężko mi chodzić, siedzieć i leżeć, ale wszystko da się znieść, a jak u Ciebie nadal świętujesz "miodowy miesiąc"
bibi1981 ciężko coś doradzić zwłaszcza, że większość z nas forumowiczek zmieniała klinikę z konkretnym nastawieniem na zabieg in vitro, trudno powiedzieć jaką alternatywę dla pacjentek mają wymienione wcześniej kliniki, jeśli chodzi o Parens to ogranicz się max do 3 IUI moim zdaniem proponowane przez dr M 6 podejść do IUI to naciąganie na kasę, zbadaj też tarczycę hormon TSH, a przed IUI wypadało by zrobić drożność jajowodów; jeśli chcesz leczyć się u dr M sama musisz wiele rzeczy dowiadywać się i sugerować ja tak przynajmniej robiłam
pozdrowienia dla mamusiek i staraczek
 
Kochane
urodziłam 01.04 czyli w prima aprilis:-) Poród naturalny na rycerskiej. Zajmowano się mną tam idealnie!!!!! Mały ma 56 cm i 3,5 kg. Jest śliczny i co najważniejsze zdrowy. Pozdrawiam i czekam kto po mnie przejął "ciążę". Wiecie o czym mówię:-D Macierzyństwo zajmuje mi każdą wolną chwilę, ale mąż dzielnie pomaga;-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
reklama
Do góry