reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Marma - ja stosuję do biustu Pharmacercis (można przy tym karmić), a na brzuch stosowałam też Pharmacercis - balsam ujędrniający poporodowy... a co na rozstępy stosujecie?? dużo w ogóle macie rozstępów?? mi się pojawiły 2 maluteńkie nad pępkiem i pare pod prawym biustem....tzn na piersi ale tak od spodu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

A ja wróciłam z Krakowa :-) superowo było :-) Oczywiście miałam Małemu nic nie kupować, ale nie powstrzymałam się..grrrrrrrrrrr....... lecę spać, bo padam na twarz !! !!
 
reklama
ANIU to super ze dzien w Krakowie sie udal :tak:

Ja tez mam niestety roztepy na posladkach i wchodza mi kawalek na plecy :crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

DZIEWCZYNY MOJA NIUNIA POBILA REKOR SWOJ

SPALA OD 20,20 DO 4,40 CIAGIEM :-D:-D:-D:-D:-Dnormalnie bylam i jestem nadal w szoku teraz tez spi Nakarmilam ja i caly czas spi Przed ta 5 wciagnela 170 ml:szok::szok::szok: i miala cala pieluche osikana ze hej :-D.
Tzn w nocy tak Jak zasnela o tej 20,20 to kilka razy zaczela plakac wiec ja smoczek w buzie i spala dalej.Pozniej o 24,00 obudzil mnie jej placz ,wstaje i patrze a ona spi :tak:Wiec nic z nia nie robilamTeraz tez mnie ona obudzila tymi jekami i wierceniem Wiec wzielam ja do siebie do lozka polozylam a ta odrazu zasnela :tak:
Noramalnie ja wycaluje ze szok jak wstanie :-p

Dzis na 13 ide z nia do laryngologa na kontrole.I chce isc kupic jej zas smoczek ta babke .Bo te ortodoncyjne nie chce za cholere :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Kupialm dwa bo tak byly pakowane za 25,50 uzylam 1 a drugi mam nowka niesmigany I CO JA MAM Z NIM ZROBIC ????????????????

wLASNIE SIE NIUNIA BUDZI
 
Czesc dziewczyny!
U mnie nocka super. Mała spała bez jedzenia od 22 do 7:30!

Dzisiaj zmykam do rodziców, bo muszę się uczyć, a z izunią to się nie potrafię skupić. Dziadek się nią zajmie, a ja będę w pobliżu.

Co do rozstępów, to kilka kreseczek na biodrze lewym się pojawiło, ale bez dramatu - natomiast celulit masakra! Niby już wróciłam do starej wagi i skóra na brzuchu jędrna, ale pośladki i uda to po górach, dolinach.
Stosuję zwykły balsam ujędrniający Nivea Q10.
Chyba muszę coś w końcu kupić, ale z kasą kruchutko :-(

MIŁEGO DNIA!
 
ja roztępów nie mam na brzuchu tylko całe stado na udach i dupie. My po przespanej nocy od 21 spał, obudzołam go o 23 na cyca, i potem spał do 6 -kupsko, cyc i do 8.30 teraz mały męczy tetre. Ja po wychowawczym wybieram urlop i na wychowaawczy, może damy ogłowszenie o boksach do wynajecia, zawsze to jakaś kasa wpadnie
 
Widze ze u wiekszosci nocka udana :tak:Moja wstala jednak przed 9 Teraz tez juz oczka trze ;-)
A mamusia sobie poczatowala :rofl2:
Zaczyna mnie dzis bolec brzuch jak na @ bo czekam na nia Ostatnia byla 1 stycznia wiec juz jest czas na nia :crazy:Ale jak ja dostane to zaraz biore pierwsza tabletke anty ktore przepisal mi gin tak abym nie zaszla w ciaze najlepiej przez 2 lata :blink:
Teraz czekam na kolezanke zapowiedziala ze wpadnie z dzieciaczkami A pozniej ide do lekarza z niunia :tak:
 
Hejka !!

Ja do pacy wracam chyba od 1 kwietnia... Macierzynski mi się kończy gdzieś koło 23 marca, ale chyba wybiorę nadgodziny i zostanę do 1 kwietnia .... muszę też sprawdzić ile mam zaległego urlopu, ale raczej i tak nie będę wybierać ..... chyba urlop zostawię sobie na lato i wczesną jesień, bo na pewno chcemy gdzieś z Młodym jechać...

A co do pracy.,..... może jestem jakaś dziwna, ale nawet się cieszę, że od 1 kwietnia wracam.... tzn raz mi się strasznie nie chce wracać, ale innym razem już się doczekać nie mogę,,,, myślę, że dobrze mi toi zrobi, bo troszkę czuję się "samotna"...kocham Szymusia i nie nudzę się z nim wcale, ale troszkę brakuje mi już pracy, wyjazdów itd... Co prawda będzie ciężko, bo będzie się nim zajmowała moja mama, która pracuje na pół etatu i będzie z domu pracować, a być może trochę ja też będę pracować z domu .,.. zobaczymy....

U nas dzisiaj pogoda do d.... Mały wczoraj jak ja byłam w Krakowie duuuużo spał u babci, więc wieczorem do 23 marudził i w niocy się budził..grrrr...nie płakał, ale gaworzył sobie, wiercił się i przy okazji mnie budził....grrr//
 
Nie wiem jak ja to wyliczyłam ale mi macierzyński kończy się 1 marca. Pewnie ja pójdę na wychowawczy ale i tak będę pracować w firmie. Właściwie to mogła bym od dziś ale nie mam z kim małego zostawić :(

Dziś idę od fryzjera. Obcinam się na krótko. Wkleję potem zdjęcia :) Muszę coś z sobą zrobić bo nie mogę na siebie już patrzeć.Co do rozstępów to podczas ciąży nie miałam żadnych natomiast zaraz po dostałam takich okropnych na piersiach że zupełnie nie mogę sobie z tym poradzić. Normalnie wygląda jak bym miała słoneczko bo w okół sutka dokładnie dookoła mam rozstęp przy rozstępie a żeby było weselej to całe są czerwone bo tak mi naczynka popękały. Po prostu koszmar i to wszystko właściwie w ciągu dwóch dni jak tylko dostałam mleka.... A o cellulitisie to nawet nie chcę mówić... koszmar.
 
reklama
Ja to generalnie z roztępami nie mam problemu (trochę na cyckach). Celulit to i owszem, alemam taki słomiany zapał do dbania o siebie w tej kwesti, że nawet nie wiem jakie kosmetyki byłyby dobre. Chciałabym się rozprawić z tym raz a porządnie więc pewnie jakieś masaże u kosmetyczki by się przydały. A od teściowej dostałam jakieś próbki ziaji na rozstępy i nwet nie otworzyłam. Bardziej martwi mnie stan mojego biustu jeśli chodzi o sprężystość. Takie nawały np po przespanej nocy dadzą się im nieźle w kość :zawstydzona/y:

Aniu
super, że wyprawa udana :-)

Dorota
gratki dla Oliwii, a Ty jej wróżyłaś szybkie przebudzenie :-)
Co do smoczków, to nie używam takich wynalazków. Mam zwykłe canpola za 5 zł. Z doświadczenia znojomych, którzy mają starsze dzieci wiem, że bez smoczka może się zgryz wykrzywić, a po smoczku żabki mogą piękne i proste. Z Bartkiem spróbuję zabrać smoczek w okolicach pół roku, bo on malo go potrzebuje. Martynie zostawiliśmy i będziemy odduczać ich razem :baffled:

A u mnie kolejna noc bez pobudki od 20 do 6:30. Koło czwartej sie przebudził, ale bez alarmu, tylko znowu stęki-jęki. Dałam smoka i pomyślałam,że jak jest głodny to sięnie da oszukać i po 10 minutach zasnął. Po karmieniu spał jeszcze do 8:30 i teraz znowu śpi od jakichś 20 minut :-) Czy to możliwe żeby z dnia na dzień tak się poprzestawiało???
 
Do góry