reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Nie poczytam was bo nie mam czasu za 50 min wybywamy a jeszcze nie ubrani jestesmy i Oli spi hehehe
Jednak bierzemy wozek ale spacerowke ona jest lepsza jak sie ja zlozy I albo wrocimy autobusem albo samochodem z Oliwia na kolanach bez wozka a na dniach kolezanka mi wozio przywiezie :-)
Mamy jeszcze drugi heheh Gondole i tak gondola jezdzimy Wiec spacerowke mozemy zostawic na chwile u kolezanki :-)

LECE MOZE UDA MI SIE WEJSC WIECZOREM JAK BEDE MIALA SILY A JAK NIE TO RANO :-)

JESTEM CIEKAWA JAK TESCIK AGAMIR :-)
 
reklama
No i dupa ze spaceru, zrobiłam stajnie, wyjeczałam za płot i wózek mi ciężko jedzie , patrze a znowu mam gume, jejku niech ten dzień się skończy. M przeproasza i twierdzi ze nic sie nie stało, ja mu dam nic. Płaszczyk podoba mi się ten czerwony, a bluzka ta ostatnia i ta biała.
Evelajna jejku co ty masz za babsko
Kasia jejku to upijesz się syropem:)
 
A ja własnie wytargałam spacerówe ale chyba jeszcze nieskorzystam bo Kaka pisze ze wieje:-p:-p:-p:-p Zaraz zapodam małemu mleko lub owoce i wybede na chwile;-)


(7)SUPER BLUZKA Z BUFKAMI - KOLORY (586398516) - Aukcje internetowe Allegro

(21) SUPER TUNIKA W ŁÓDKĘ __M (582317249) - Aukcje internetowe Allegro

(10) EFEKTOWNA BLUZKA Z BUFKAMI -KOLORY -- M (582396468) - Aukcje internetowe Allegro

co o nich myslicie ma któras????

wszystkie są fajne,bierz wsio a M niech płaci,a co:rofl2:jego Pani musi ładnie wyglądać:rofl2:
a my po krótkiej drzemce,nawet mi sie przysnęło i coś śniło,ale nie pamietam:confused:zjadłam resztkę spaghetti i chyba zaraz kawusię strzelę,no i chyba muszę skype odpalić,bo mój tatusiek wysłał eska,że chce Mikesza zobaczyć,a ten broi na podłodze:rofl2:
 
Wszystkie super ale ten wełniany poprostu bajka. Troszkę kosztuje ale przepiękny

A ja własnie wytargałam spacerówe ale chyba jeszcze nieskorzystam bo Kaka pisze ze wieje:-p:-p:-p:-p Zaraz zapodam małemu mleko lub owoce i wybede na chwile;-)


(7)SUPER BLUZKA Z BUFKAMI - KOLORY (586398516) - Aukcje internetowe Allegro

(21) SUPER TUNIKA W ŁÓDKĘ __M (582317249) - Aukcje internetowe Allegro

(10) EFEKTOWNA BLUZKA Z BUFKAMI -KOLORY -- M (582396468) - Aukcje internetowe Allegro

co o nich myslicie ma któras????
A ja mam tą pierwszą w dwóch kolorach. Zielona i czarną i jestem zadowolona. Fakt że kupiłam je niedawno i narazie jest ok ale nie wiem jak będzie po kilku praniach.
 
Ok dziołchy to zamówie ta z paskami (hmmm tylko jaki kolor:confused:)i ta białą:-p:-p:-p:-p DZIĘKI!!!

Dorotka miłej imprezki
Patrycja mój tez zawsze mówie ze przesadzam:baffled:
Agamir to jak bedziemy tymi ciociami czy nie:-p:-p:-p:-p:-p:-p

A ja wyczaiłam na allegro fajny regał z ikei z szufladami na zabawki fakt ze uzywany ale podobno w idealnym stanie i z Piły:-p własnie czekam na odp od babki i moze dzis go kupie. W końcu bedzie porzadek z zabawkami:rofl2:
 
Wszystkie super ale ten wełniany poprostu bajka. Troszkę kosztuje ale przepiękny


A ja mam tą pierwszą w dwóch kolorach. Zielona i czarną i jestem zadowolona. Fakt że kupiłam je niedawno i narazie jest ok ale nie wiem jak będzie po kilku praniach.

ja właśnie zamówiłam sobie oliwkową,a co tam,M sie wścieknie bo przed wypłatą jesteśmy,a w sobotę jedziemy jeszcze do mojej sister do Koszalina,bo M ma kontrolę po zabiegu:rofl2:
 
ja właśnie zamówiłam sobie oliwkową,a co tam,M sie wścieknie bo przed wypłatą jesteśmy,a w sobotę jedziemy jeszcze do mojej sister do Koszalina,bo M ma kontrolę po zabiegu:rofl2:
Ha ha ha ja zawsze tak robie. Stawiam go przed faktem dokonanym a co mi zrobi troche sie najwyżej poboczy i tyle a ciuch nowy jest:-)
 
reklama
Do góry