reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam.
TRINI super ze powoli sie docieracie z Lilunia. Prosimy o zdjecia malutkiej . Co do uczulenia to ja miałam podobnie i musiałam przejsc na mleko kozie i przetwory kozie . Ale lepiej spytaj pediatry.

Moj starszy synus poszedł do przedszkola siedze z małaą maruda oboje chorzy. Antek tak sie rozgadała i mowi takimi zdaniami ze czasem az mnie w fotel wbija. Maz był na zebraniu w przedszkolu i Antos pupil Pan ale niestyty zabawy z grzecznymi chłopcami go nie interesuje trzyma z grupa dzieci delikatnie mowiąc majacych własne zdanie. No zadna dziewczynka nie zmusi go do zabawy lalakami i nie da sie pocałowac zadnej . :-D

Niestety dalej dba o linie i nie je a najsmiejsznejsze to ze jest ulubiencem Pani kucharki która woła na niego Antos napędzany wiatrem :-D
 
reklama
trina gratulacje, u mnie ze smoczkiem dalej na nie, a mam 6 rodzaji
kaka gratki fasolinki/a

U nas ciężki tydzień. ale napisze na zamkniętym
 
Trina ja z żadnym nie miałam dolegliwości brzuszkowych, więc nie pomogę.
Ale trzymam kciuki za szybkie dotarcie się:tak:

A u nas przypałętało się jakieś choróbsko, Wojtuś pierwszy raz chory.
Obydwa chłopaki dostali dziś Bactrim, mają pozatykane noski, kaszlą na mokro, gorączkują.Także męczą się biedaki:-( Także mamy szpital:baffled:
A ja już przemęczona jestem, coś się wyspać nie mogę i chodzę nieprzytomna:baffled:

Czekam na wiosnę!
 
hello u nas leci powoli ale leci. Maluszki w przedszkolu a mamusia sie opier...:rofl2::rofl2::rofl2:

Agamir moze poczekajcie trochę i dostaniesz to zielone światełko na córeczkę;-);-)

Trina gdzie te fotkli Liluni????? No nie bądz taka wrzuc choć jedno malusie;-);-) na brzusio polecam espumisan w kropelkach:tak::tak:

Pati o matko nie zazdroszczę sytuacji a nie moze ktos tej ciotce do rozumu przemówić???

Natusia zdrówka dla maluszków

Karolka jak tam błogosławiona się czujesz;-);-)

Magdziunia jak coś to moze czyżykówna:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Hej laski
biggrin.gif

Ale ładne słoneczko dzis. Młoda sobie własnie drzemke ucina, młody u dziadków siedzi.
P wziął 3 dni wolnego i był rano na rozmowie kwalifikacyjnej, a teraz w serwisie niedaleko nas zaczyna swoje 3 dni próby. Może cos z tego bedzie
biggrin.gif
Tak jak przez pół roku się nikt nie odzywał, tak teraz z 3 warsztatów naraz sie odezwali, wiec dni próby się szykują
biggrin.gif
Trzymac kciuki
biggrin.gif
Może bedzie lepiej
yes2.gif
No i żona w piórka obrosła, bo babka rano pochwaliła jego list motywacyjny i CV, mówiła ze pokazuje na wzór tym co piszą jakies bzdury, no a kto napisał takie ładne jak nie żonka
yes2.gif
hehe

Trina ogranicz nabiał na jakis czas i zobacz czy lepiej. Moja robiła strasznie rzadkie kupki w kazdą pieluszke, ale tak na piersi moze byc, tyle ze u nas nie było problemów z brzuszkiem. Może za duzo nabiału jesz po prostu?? A może to takie kolki i sama z tego wyrosnie...

Moją mała za to teraz lepiej ubierac niż zywic, zjada porcje takie jak Rafał, ciagle jest głodna, jak jesz to Ci połowe z talerza ukradnie, a jeszcze psu z miski wyjada
laugh.gif
Normalnie nie wiem gdzie ona to pochłania
laugh.gif
Teraz cyc teraz jest tylko 2 razy dziennie, rano i wieczorem, a tak to same konkrety... Tasiemca ma normalnie moje małe dziecko, bo ten starszy to taki niejadek... "Co bedziesz jadł - NIC" "Nie jestem głodny"...
 
Witajcie. Napisałam i mi wcięło post. :eek::wściekła/y:

Ach aż miło dziś było na zewnątrz - błękit nieba i słonko a do tego takie cieplejsze podmuchy wiaterku. Wiosna już wisi w powietrzu a wczoraj jeszcze sypnęło śniegiem, ale rano nie było śladu.
A tak poza tym, to po staremu - praca i praca ;-)


Danusiu powtórzę za Czarną - Espumisan w kropelkach a dodatkowo masaże na brzuszek - możesz jeszcze w kąpieli cieplutkiej masować brzuszek, bo rozluźnią się troszkę jelita.
Biedulka się męczy.

Zajrzę później - miłego wieczorku.
 
Hej
sory, że egoistycznie, ale nastrój mam do du...

piszę właśnie wniosek Szymcia do przedszkola inie wiem w jakich godzinach, jakie posiłki zaznaczyć.

Jak wasze paździochy chodzą? Na ile godzin? ze śniadaniami i obiadami, czy tylko obiad???
 
Czesc laski.

Wanila ak Antos zdrowy to chodzi od 8 do17 ze wszystkim posiłkami - ale niestety prócz deseru nie je nic a ja płace. CHOC OD WCZORAJ PRZEŁOM ZACZEŁAM CHODZIC NA OBIAD DO NIEGO I ZACZAŁ JESC A JA JESTEM SZCZESLIWA

TRINI JAK MALUTKI SLODZIAK I JAK TY SIE CZUJESZ?

CZARNA CO OD TWOJEGO O....... TO NIE WIERZE TY NIE Z TYCH

KAKA - JAK MALENSTWO W BRZUSZKU? JAK SIE CZUJESZ? OBY NIE ECZYŁO CIE TAK JAK MNIE
 
Hejka
Co do zapisów do przeszkola to my narazie pod znakiem zapytanie, nie żeby nie zapisywać ale nie wiemy do którego. Bo wszystko zależy gdzie Laura pójdzie, za 1,5 tyg mam zebranie u niej ale miałam juz wstępną rozmowę z jej wychowawczynią i Lala dostała najwyższą ocenę semestralną i kwalifikuje się do I klasy ale my mamy pewne opory:sorry: czy ją dać :nerd: No i jak ją damy to musimy wybrać inne przedszkole dla Samika a jak pójdzie mała do zerówki to zostaną tutaj ehhhhh jakby nie patrzeć decyzja na całe życie:eek:
Kaka co sie nie odzywasz??????

Wiola mój chodzi na 7h choc jest zapisany na 8;-) i ma wszystkie posiłki.

Agamir i tu Cię zdziwie bo zaczynam się uczyć zwalniać obroty:tak::tak:
 
reklama
Do góry