reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

vanilia wspolczuje przezyc tez mialam takie emocje z Wiktoria jak miala 3latka tyle ze ja bylam przy zderzeniu ze sciana :eek: zdjecie szwow nie boli bedzie dobrze..
karola mala super!!! i taka duza sie wydaje ..
natusia trzymamy trzymamy bedzie dobrze..

a ja laski w wirze walki po przeprowadzce malowanie i wykanczanie przy listwach ,kontaktach itp masakra jakas :no:
w sobote robimy mlodego pokoik i mam nadzieje ze od niedzieli zamieszka juz u siebie..
ja po pracy zawsze cos porobie ale sil wiele nie ma bo po 4 wstaje a w domu jestem miedzy 16-17 szybko obiad i do dziela ..padam juz z nog a tu tyle roboty przed nami ..ale pocieszam sie ze pomalu bez nerwow i wkoncu dojdziemy do konca....ale wiecie wszystko nam rekompensuje domek jest sliczny bardzo nam sie podoba..mamy ogromny ogrodek..duza kuchnie ..a wokolo cisza i spokoj mimo ze domek przy domku..ale jak sie idzie na spacerek to az milo wiecie ehhh..no i cala zaliczke jaka moj M dal przy wynajeciu domku dostalismy spowrotem tak sie ciesze!! bo kupimy szafe i lozko dla dziewczyn..kosiarke :-D..i jeszcze zostanie na dekoracje ..

a moj m ostatnio znow zaczal byc zazdrosny o mnie wiec wpadlam na pomysl i zrobie sobie tatuaz z jego imieniem jak ty czarna ale w innym miejscu bo na stopie mam inny tatoo wymyslony a jego imie chce ponizej malego palca u reki z boku dloni :)
 
reklama
hej
witam sie na szybko bo maly zasnal, moze troszke pospi bo ostatnio dluzej juz czuwa i wiecej czasu zajmuje.
wczoraj wrzucilam fotki do galerii, tylko dwie ale kurcze wszedzie wyglada tak samo i zamyka oczy jak aparat widzi hehe
Wanilia ten jeden dzien ze szwami to roznicy chyba nie robi, tak mi sie wydaje. po cc tez przeciez sie roznie sciaga, u jednych 5 dni po a u innych po 8 dniach...
Agamir moj wyraza nizadowolenie hehe szczegolnie teraz:)
Minisia remont widze pelna para:)
Trina Ty idziesz do spowiedzi a ja wogole do kosciola nie chodze a bedziemy Alana chrzcic bo W chce i ciekawe czy wogole sie uda jak ja nawet nie ochrzczone a on tak...:/ mi to wsio ryba szczerze mowiac, Rafal chrzczony nie byl , Alan bedzie, tak jak ja i moj brat, on byl a ja nie;)i zadne z nas do kosciola nie chodzi hehe
 
Blondi masz małe cudo podobne do ciebie. Tak sie rozczuliłam ze zaczełam ogladac zdjecia maksa i antosia. A jak rafałek do małego ?
 
Hejka,
Asia arcy-spóźnione ale bardzo radosne gratulacje:tak::-)
Natusia pewnie już po i wszystko gra.
Agamir oj tak, Tuśka potrafi mówić, że "to jej się nie podoba i ona tak nie chce", albo nawet "nie życzę sobie ...(czegośtam)"

Nie poczytam, przepraszam. Egzaminy za mną, tacie przedwczoraj serducho operowali i już pomału siada, a ja teraz nadrabiam wszystkich klientów- dużo pracy i oby do przodu ogarnąć zanim mama wyleci. Jeszcze 2 tygodnie z mamą:happy:
I chciałabym je na jakoś wesoło spędzić. Mam plana zabrać mamę na wycieczkę śladami duchów -u-hu! - może być fajnie:-D
 
Ja już po, widzę:-p
Narazie jeszcze nie całkiem wyraźnie, mam krwiaki w oczach więc wyglądam jak wampir:baffled:
Nie było to przyjemne, ale cieszę się, że już po.
Teraz mam ograniczać siebie, telewizję, komp, więc już uciekam.

Dzięki za kciuki:happy:
 
natusia no widzisz super!!! a jak dzis??
karola pamietamy czytalam dobrze ze znalezli wyrodnych rodzicow ehhh szkoda slow ..
martynkajak tam u was??
aska i jak maluszek ?? no i jak Rafalek na malego??
magdasF co u was??

a my dzis zrobilismy w 50% Mateuszka pokoik reszta domu tak w polowie gotowa :) pomalu pomalu do celu ale wczoraj kupilismy sobie autko i mamy teraz duze rodzinne :)
poza tym pokoj dziewczynek nabiera kolorow a we wtorek lozko przyjdzie wiec laski beda spaly w swoich lozeczkach ..bo maja razem pokoik a mlody sam takie prawo w uk gdyby nie starszaki mieliby razem ..

no a jutro znow tydzien pracy buu..a w weekend piersza parapetowa i urodzinki Mateuszka a kolejne 2-3 tyg w weekend nastepne parapetowy..

a od 23 lipca do 22 sierpnia rodzice przylatuja wiec musimy im troche prac domowych zostawic :))

buziaczki
 
minisia powoli, coraz wyraźniej widzę, ale jeszcze trochę zejdzie aż zobaczę bez zamazań i mgły:-p
Fajnie tak się czyta że już tyle macie zrobione w domku. Widać postępy:tak:
 
Minisia a potem do mnie wpadnij na remoncik;-)

Natusia powoli...

Pogoda nie nastraja pozytywnie, wiatr okropny. Zastanawiam się co ja zimą nosić bede, czy się mwieszcze w mój płaszcz??
 
reklama
Do góry