reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Agamir, a co to za rozmyślania, rachunki sumienia :szok::szok: nie przerażaj mnie, mów zaraz co wymyśliłaś !!!

Kaka gratuluję córuni, jejku wyobraź sobie, że najpewniej (a może nie?) jesteś ostatni raz w ciąży i już więcej nie dane Ci będzie cieszyć się kopiącym maleństwem pod serduszkiem, i moment oczekiwania, jaka ONA będzię. Kurcze, to są niezapomniane chwile, a jak ujżysz małą to tak jakbyś kolejne serce dostała od losu i nic tylko kochać całować a potem jak te Twoje bąble biegają razem za ręce po parku......ja jestem właśnie na takim etapie.
A poród cóż, nie ma róży bez kolców, ja nie rodziłam sama, ale ból po cesarce, szczególnie drugiej nie do pozazdroszczenia :baffled::no:.

My wczoraj przeżylismy koszmarrrrr!:szok: Siedzę znudzona w pracy, czekam na wyjazd ok 13. na szkolenie z nocką, gadam z koleżanką o dupie marynie, dzwoni M, myśle, potem oddzwonie. Odbieram i mówie, że zadzwonie potem a on drze się w słuchawkę, Jedź do szpitala, ja już jade z Szymonem, rozciął głowę o schody, trzeba szyć. Boże zaczęłam się trząść, nie wiedziałam co mam łapac, jak jechać. Koleżanka mnie zawiozła, czekałam na nich 20 min. Szymon cały zakrwawiony, dziura na czole, że aż czaszkę widać. Jezuuu, myślałam, że umrę, trzymałam go jak zakładali szwy, on krzyczał, ja wszystko widziałam, chciałam wyć, ale musiałam być dzielna dla niego. Potem rentgen, szpital na obserwację, na szczęscie TYLKO TO, reszta była ok. Wróciliśmy do domu, niania ryczy, bo ona akurat z nimi była, babcie ryczą. A ja, dopiero jak pousypiałam chłopaków to odreagowywałam. Jeszcze teraz jak piszę, to mi się wszystko trzęsie.
Za tydzień zdjęcie szwów i mam nadzieję, że szybko się zagoi. W każdym razie zdecydowane był to najgorszy dzień w moim życiu.
 
reklama
wanilla współczuję przeżyć.

Ja wpadam powiedzieć że żyję ale czasu na wszystko brak.

Kaka gratulacje córci. Ja straszeni chciałam i mam dwóch chłopów w domu.
 
Ja zawsze na koniec roku robiłam rachunki ale ostatnio nie robię...

A na córcię to się cieszymy bez dwóch zdań! A stan odmienny zaczyna mi lekko ciążyć. Młoda wysoko jest umiejscowiona więc czasem mi oddechu brak. Ale kopniaki są superowe.

Jak on sobie rozciął tą głowę?

Jeszcze chwila i wakacje. Dziś byłam u weterynarza. Zostawiłam 1oo na szampon i odżywkę dla psa...Ponoć ma pomóc bo walczymy od dłuzszego czasu z zapachem starej skarpety u naszego psa. Pozatym ciemnieje ale dziś mi wet uswiadomił, że jamniki po porstu tak mają. W necie czytałam ze to jakas ich wada genetyczna. No i tak postęp bo pierwszy wet u którego byłam z tą dolegliwością zaproponował leczenie za kilka tysięcy...Więc leczylismy ją niestety tylko objawowo.
 
Wanila wspólczuje bardzo - jak maks nam na izbie przyjec odchodził to ja myslałam ze odejde z nim ryczałam jak bobr. Jak to sie stało??????????????????????

Co do rachunku sumienia wiesz czasem po prostu trzeba zroic aby pojsc dalej i miec odwage do dalszego działania - nie nie meza nie zostawiam odpukac w niemalowane jest super

dziewczyny mam pytanie do tych których dzieci chodza do przedszkola - czy wasze dzieci zawsze sa grzeczne czy tez wyrazaja swoje niezadowolenie w formie słownej jak im sie cos nie podoba.?????????????

Kaka ciesz sie dwie dziewczyni super - zobaczysz jak bedzie super. Zobacz jak masz dobrze trzy kobitki i on sam :-d


a ja byłam u lekarza dostała o... Ze nie byłam na wyznaczonej wizycie , że mam nie nosic dzieci , i znowu kolejne badania -


ogladam meczyk , tygrolki spia - wiecie jaka jest ich ulubiona ksiazka - moja z dziecinstwa - przygody misia uszatka i anatomia czlowieka - obrazkowa - antek chodz i wszystkim opowiada co gdzie ma
 
A mnie przeraza rachunek sumienia Prawdziwy... Mamy chrzest w niedziele, no i musze do spowiedzi isc... A ze dawno sie nie bylo, a i przykladna katoliczka nie jestem... Ech...
 
Danusia dasz radę!

Fotki z połówkowego; Marcelinka.jpgpedicure.jpg
 
Kaka duża już pannica :tak:
agamir a ta anatomia to dla dzieci czy dorosłych?:rofl2:
wanilia współczuję. ale szczęście tylko na szyciu się skończyło.:sorry:


Dziewczyny a ja jutro idę na zabieg, proszę o zaciśnięcie kciuków.
Mam nadzieję, że ślepa nie wrócę:baffled:
 
Natusia wszystko będzie dobrze!!!!! A co anatomi to ogląda moja ksiązke z ktorej sie uczyłam - jestem tez pielegniarka dyplomowaną , politologiem i po administracji

kaka małe cudo. Tez bym chciała
 
reklama
a stało się tak:
niania biegała za Stasiem, a Szymonek pchał sobie taki mały samochodzik po kostce, rozpędzał się w pozycji schylonej do przodu i zamiast patzreć do góry, patrzył na autko. Dojechał do schodów i uderzył z całej siły w filar.....

Jak to jest ze zdjeciem szwów? kazali przyjechać po 7 dniach, wypada w niedziele wiec mamy jechać w poniedziałek. Nie za długo to??

Kaka dziewczynka śliczna!!!!

Natusia trzymam kciuki!!!! będzie dobrze!!
 
Do góry