reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

KAKA przygotowania trwaja,nie stresuj sie tak kochana bo nie warto:tak:
WANILIA jeszcze kompa nie zabralimi do naprawy bo musze poczytac na stronie o serwisie i oni maja przyjechac po niego ale nie mam kiedy zabrac sie za poczytanie tego.Fajnie ze urlop udany:tak:

U mnie szpital,tzn oliwka chora na antybiotyku.Gardlo ma chore,mimo lekarstw goraczkacaly czas powyzej 38.Oliwka caly czas spi i placze.Od godziny 14 nawet na moment nie wyszla z lozka ,nawet siku robi na nocniku na lozku.Spi i placze,ani jesc nie chce,nic nie je kompletnie,nawet slodkiego nie chce,pic tez malo pije:confused:.Az sie boje nocki.Ide spac i oby oliwka jak najszybciej wrocila do swiata zywych
 
reklama
zagladam do was z rana,juz od po 5 nie umiem spac.Nocka z chora oliwka nawet ok,myslalam ze bedzie gorzej.Na 6,5 godz mojego snu wstawalam do niej 3 razy.O godzinie 24.30 oliwka zdrowa hi,gada ze juz zdrowa bo ja uszko nie boli:tak:i wogole bez goraczki juz byla itaka fajna moja gadatliwa oliwka a juz po godzinie 2 zas temperatura ponad 38 i jej placz:-(.Ale dostala syrop i antybiotyk bo wlasnie byla pora antybiotyku i spi do teraz:tak:.Az boje sie co bedzie dzis.Oby jakos przezyc ten szpital .Dzis dzien przymusowy w domu:baffled:.Milego dnia
 
Dorotka no to masz niewesoło.

Mój M mówi ze stoickim spokojem, że zapłacą...ale się z nimi umówił, ze do końca roku. Ja pierwszą wypłatę dostanę dopiero w sierpniu. Lista zakupów długa.
PLusem jest to ze jakaś podstawa jest, więc liczę ze sie wyrobimy do tego października. Najwyżej M znowu z porodówki będzie biegł do domu remont kończyć:cool2: Czyżby historia lubiła się powtarzać??

Ja tez chcę na urlop.
 
karola no to wesolo masz :)..i nie martw sie zdarzycie :)) DAJ NO JAKIES FOTKI BRZUSIA :)
dorka dzieciaczki masz wspaniale i zdrowka zycze!!!!!
wanilia jak ja marze o urlopie!!!!!!!!!!!!!!!!!

moje dzieci tez wyprowadzaja mnie z rownowagi szczegolnie Wiktoria ostatnio odwala takie numery ze nie poznaje jej :angry::no:
 
MINISIA nawet mi nie mow o wyprowadzadzaniu z rownowagi przez dzieci,Ja to sie ostatnio zastanawiam nadd czyms uspokajajacym,masakra jakas.

Oliwka dzis lepiej,zaczela sie przynajmniej bawic chodz dzis nadal goraczka i stan podgoraczkowy caly dzien.Ale jest o wiele lepiej niz wczoraj,Dzis nigdzie dzieci nie wychodzily,ali tez dzis marudzi jak opentany boje sie ze on tez zlapal :angry:.Ja tez ciagle jakas zmeczona .Milej nocy
 
hello mamuśki i ja się pojawiam:) ostatnie dni praktycznie nie bywałam w domku bo mieliśmy zjazd rodzinny i praktycznie spałam u rodziców (że tak można nazwać spaniem kładąc się koło 5 wstając po 7 :))) |) ale było fajniutko. Dzieciaki tez zadowolone bo było ich pełno:))) prawie jak cyganie :-D:-D:-D ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy:-:)-:)-(

Dorotka zdrówka dla oliwci a zdjecia cudne fajne masz maluszki:tak::tak:

Minisia cudo!!!! a powiedz masz naklejki zwykłę czy welurowe??? bo ja chce welurowe:tak::tak::tak:

Ulka moze ta Pani psycholog dobrze mówi że wina u Lenki tkwi z dwujęzycznoiści:tak::tak: albo chce szybko coś powiedzieć i stąd te nerwy:tak::tak:

Magdziunia GRATULACJĘ!!!!!

Danusia jeszcze jesteście w Trójmieście????

Martyna lol obyście jak najszybciej wyszli na prostą i na własne kąty bo jeszcze ta sytuacja coś innego popsuje!!!!!

Kaka zorganizujemy bacikowe i zaraz wyprawka sie znajdzie:tak::tak:
 
czarna my mamy zwykle naklejki i nawet poszlo sprawnie tj 2h meczrni byly ale dlatego ze delikatnie jak z jajkiem trzeba bylo..
fajne takie zjazdy i dlatego warto miec liczna rodzinke :-p...


a moj maz w sobote zlamal zebra jak gral w pilke z mlodym i dzis w koncu pojechal do szpitala bo juz nie mogl z bolu wytrzymac...:tak:
 
CZARNA fajne takie zjazdy :tak:.
MINISIA to dobrze ze maz pojechal w koncu z tymi zebrami,i co mupowiedzieli?pomogli mu jakos?

U mnie z nowosci ze od nocy alan tez chory z goraczka,r\tzn mu sie zbiera juz od 2 dni,taki placzacyitp.Dzis ide z nimi do pediatry,zla jestem bo zas pewnie odwlecze sie operacja oczka ale 27 w piatek zrobie mu badania krwi i jak leukocyty beda dobre to 30 do szpitala:tak:.
MILEGO DNIA
 
OLIWKA do poniedzialku na antybiotyku bo gardlo jeszcze jeszcze a i do tego uszy ma chore:-:)angry:.W poniedzialek mam z nia isc do laryngologa.
ALANEK dostal od dzis antybiotyk:-:)-(.Wponiedzialek do kontroli bo to zostanie tydzieen do operacji.Boroczek ma 38,7 marudzi strasznie,spi caly czas ale po kilka minut i placz.Leki podane,narazie spi,ja czekam na dzialanie lekow aby jakos dziecko odrzylo troche.
Masakra z tymi chorobami u mnie ostatnio.

Ja tez bylam dzis u lekarza,nic wam nie pisalam ale tez troche podupadlam ostatnio na zdrowiu,Tzn ciagnie sie to juz od kilku miesiecy tzn wydaje mi sie ze mam stan depresyjnylub nerwicowy,nie bede wam opisywala wszystkiego bo nie chce sie zalic ale juz troche poczytalam w tym temacie,Tzn raz jest lepiej a raz gorzej,ogolnie to mam wszystkie objaw depresji.We wtorek najblizszy ide pierszwy raz do psychologa czy psychiatry,sama nie wiem bo ogolnie nazywa sie to przychodnia zdrowia psychicznego dla doroslych.Dzis lekarz ogolny pozwolil mi narazie brac deprim,pozniej cos inny lekarzmi przepisze.Oby tylko jakos mi sie lepiej robilo o serio jest ze mna zle:-(.
No nic naeazie zyje sobie jakos i tego sie 3 majmy:-p.
milego dnia
 
reklama
dorotko moj maz dostal leki p.bolowe i tyle ale dzis kupilam bandaz i troche go usztywnie moze choc troche mu pomoze ..ale mimo choroby dostal awans i czeka na niego az wroci do zdrowia ..mysle ze od poniedzialku wroci do pracy ale leczenie jeszcze troche potrwa..

co do Twojej deprsji nie jestes sama bo ja tez od dluzszego czasu borykalam sie ze stanami depresyjnymi naszczescie jakos sama sobie poradzilam ..chyba kazda znas ma chwile zalamania a Ty Dorka masz naprawde nie lekko wiesz masz prawo sie podlamac ..idz do lekarza mam nadzieje ze Ci jakos pomoze i odnajdziesz sile w sobie ..i tak kochana juz wiele dzielnie przeszlas!!!
ja teraz sie zrobilam jakas lekliwa teraz ..ale tez nie bede opisywala bo wezmiecie mnie za wariatke :-p ze mysli odganiam zeby czegos nie sciagnac myslami ..

poza tym jest ok mezo sie kuruje dzieciaki rozrabiaja..a ja czekam na rodzicow :))
 
Do góry