reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

hej laski
no mam nadzieje ze to ostatni haha
u mnie wreszcie dzis zakonczyly sie klopoty z urzedem skarbowym no i moge zaczac planowac zakupy swiateczne :-D od miesiaca czekalam na pieniazki jako samotna matka juz teraz :tak:

dorotka ja na zamknietym juz dawno nic nie pisalam wiec tam nic sie nie dowiesz ale przyczyna rozstania z moim mezem jest taka ze mial klopoty takie jak tata Oliwii :sorry2:

poza tym jakie macie pomysly na prezenty dla dzieci???
 
reklama
MINISIA ok rozumiem,najwazniejsze aby teraz sie udalo ,3 mam kciuki :tak:,a pomyslu na prezent nie mam:dry:.

U mnie dzis dzien zakrecony,z wypadu z kolezanka nic nie wyszlo,jej cos tam nie pasowalo,wiec siedzialam w domu z dziecmi,ale przed godz 14 przyszla do mnie kolezanka z 2 dzieci,posiedziala chwile i poszla zostawiajac u mnie swoje 1 dziecko.Jak ona wyszla to przyszla kolejna kolezanka ze swoja corka w wieku alanka ,wiec mialam w domu przez kilka godzin 4 dzieci :-),Zrobilam racuchow,pogadalamz kolezanka,fajnie bylo:-).Jak ona wyszla to przyszla ta pierwsza po swojego syna,posiedziala chwile i jak wyszla to byla godz 19.30 wiec szykowanie dzieci do spania i po dniu :-).

Jutro jestem umowiona w sprawie pracy a w piatek mam z oliwka pedagoga w poradni pedagogiczno psychologicznej ona pozniej nas skieruje do psychologa z oliwka :-).
 
Witam z rana .

Ale mialam zla noc
unhappy.gif
,alan plakal co godzine albo i czesciej,wiec cala noc na cycu ehhh.Jak zawsze ja wstaje po 6 kolo 7 i jestem wyspana i wypoczeta to dzis wstalam przed 8 i jestem strasznie slaba,nawet sil nie mam myszki trzymac hihihihihihi.Kurcze jak ja nie lubie byc taka slaba jak ogolnie to juz powinnam wiele rzeczy w domu zrobic a dzis wstalam z leniem hihihi.

3 majcie kciuki za moja rozmowe w sprawie pracy choc wiem ze dzis do sie niczego konkretnego nie dowiem ale i tak 3 majcie kciuki:tak:
 
No i ja po rozmowie .We wtorek ide na 3 godziny na zobaczenie i wdrozenie sie w prace od godziny 9 do 12 ide w najblizszy wtorek
yes2.gif
a pozniej babka bedzie decydowac.Praca jest w auchanie na pasazu w gastronomi ,z kebabem i innym jedzeniem,wiecie salatki i mieso gotowe,takie zestawy obiadowe i nie tylko,ja musze to nakladac i kasowac na kasie,podawac itp,poprostu sprzedawac jedzenie .
Babka ma isc mi na reke i praca na pol etatu to jest od 80 do 90 pare godzin miesiecznie ,8 zl za godzine i wychodzi tak ze pracuje co drugi caly weekend a co drugi mam wolne.Jak w weekend jestem w pracy to w sobote pracuje 10 godz i w niedziele tak samo 10 plus w tygodniu ze 2 dni do pracy od godziny 14 do 21( tu tez poszla mi na reke bo wole popoludniu bo moj ma na rano a ja na popoludniu bym poszla te 2 lub gora 3 razy w tygodniu to i wtedy potrzebuje kogos do dzieci na mniej godzi ).
Czyli wychodzi ze jak w tygodniu co mam weekend pracujacy to ide 4 razy w tygodniu do pracy a w tym co mam wolny weekend to ide tylko do pracy 2 razy w tygodniu
yes2.gif
,wiec jak dla mnie to super.Oczywiscie jak bede szla wiecej razy to i wiecej kasy,Umowa o dzielo,jak jestem w pracy to nalezy mi sie posilek od nich i woda.We wtorek ide na te 3 godziny tam i powiem wam ze nie moge sie juz doczekac ,glownie tego wyjscia z domu do ludzi,inne towarzystwo niz dzieci
biggrin.gif
.
 
dorota no to trzymam kciuki zeby sie udalo...zawsze dodatkowe pieniazki sie przydaja i jak piszesz wyjscie do ludzi to bardzo wazne wiem co czujesz teraz ;-) tez lubie pojsc do pracy na kilka godzin chociaz ale zawsze to oderwanie od codziennosci i domowych obowiazkow mimo ze w pracy nas nie posadza haha

a ja jeszcze 3 dni do pracy i wolne :tak: ale w sobote idziemy prawdopodobnie na impreze a w niedziele praca juz sie boje czy wstane rano:szok: a po pracy planujemy pojechac na kregle z dzieciakami :tak:
 
MINISIA milej imprezy jutro :tak:.

Co tu takie pustki?????? zglaszac sie prosze :tak::-D.

Ja z dzieciakami z rana poszlam do kolezanki z bb z czestochowy
biggrin.gif
ona mieszka calkiem niedaleko mnie,takze 10minutek spacerkiem i bylam na miejscu.Dzieciaki sie pobawily,alanek mi usnal zaraz po przyjsciu,z oliwka wlasnie zupki pojadlysmy ,zaraz bede robila dalej obiad
yes2.gif
.

Moj alanek w domu caly czas bez pampersa i bardzo ladnie sika do nocnika lub kibelka itp ale zawsze na dwor mu pampka zakladam i jak jestem u kogos w domu to tez chodzi w pampersie,a dzis u Asi mu sciaglam i ladnie wolal si i zrobil chyba ze 3 razy siku
yes2.gif
.Takze mnie tez duma rozpiera .
yes2.gif
.Za to dostalam kompleksow jak moj alanek mimo ze wydawalo mi sie ze ladnie mowi to zmienilam zdanie dzieci kolezanek ktore sa rowniesnikami alanka rewelacyjnie mowia a moj nie jest taki madry,no ale kazde dziecko jest inne wiec i na niego przyjdzie czas ale od dzis mimo ze ucze go pewnych rzeczy to bede klada wiekszy nacisk na nauke mowienia i rozumowania
yes2.gif
.

Moja mama i jasiu mieli przyjechac na mikolaja do wnukow za tydzien w sobote to bylby 8 grudzien ale mama mi wlasnie zadzwonila ze chca przyjechac jutro,wiec jutro kolo 18 beda u nas a w niedziele o 17 wracaja,krotko ale dzieci zawsze sie pociesza bo staszne kochaja dziadkow
biggrin.gif
 
Dorotka nie ma co porównywać dziecki, każde rozwija się w swoim tempie.

Dominika ja chętnie tez bym gdzieś wyszła, czekam ciągle na kasę z Zusu i wtedy Czarna z chaty wyciągam...

A co do świąt...
Młoda dzis mi wygrzebała z szafy prezenty dla Oli z pytaniem czy moze jej dać:confused::dry: Prezxenty zakopane w szafie gdzie nie ma nic jej...a jednak znalazła:sorry2: Następne trzeba lepiej chować.

Dla rodziców i teściowej robimy fotoksiązkę - nie wiedziałam ze tak staniały. Za 40 stron 29 zł z przesyłką.
Ola dostanie gadzet do łóżeczka, matę:cool2: i pewnie jakieś ciuszki. A Hanka gry.
 
Kaka my taką książkę robiliśmy parę lat temu dla moich rodziców na 25 rocznicę ślubu. Faktycznie 29 zł to jak za darmo:tak:

Dorotko kciuki zaciśnięte.:tak:
Fajnie, że już Alanek powoli łapie o co chodzi z kibelkiem:-p

U nas dziś był bilans Bartka i ma platfusa:dry: Dziewczyny czy są jakieś dodatkowe ćwiczenia które powinnam z nim robić? Niby ma rytmikę w przedszkolu no ale pewnie nie pod tym kątem:sorry2:
A Wojtek tylko jęknął przy szczepieniu, dzielnie się spisał:tak:
Także mamy narazie to za sobą. Kolejne szczepienie w styczniu.

M ściągnął ostatnio wszystkie odcinki Bonda i lecimy po kolei :-D także wracam do filmu:-)

Miłego weekendu:-)
 
Dzis jestem przykladem ze nie ma co czasem planowac ,ze czasem to calkiem inaczej wychodzi hihih.

Dzis o 15.45 zadzwonila do mnie ta szefowa z tego baru co bylam wczoraj na rozmowie i mowi do mnie ze przeprasza ze dzwoni tak nagle ale ma tez nagla sytuacje ze tesciu dziewczyny ktora wlasnie przyszla dzis na 2 zmiane do pracy( jakas stara pracownica) to tesciu wlasnie popelnil samobojstwo i ona ta dziewczyne puscila do domu i zostala sama a ruch wielki itp i czy dalabym rade przyjechac jak mam z kim dzieci zostawic .Dzwonie do mojego i on wrocil tez w locie i byl w domu 16.15 ja juz ubrana i wymienilismy sie dziecmi przy windzie,ja lece na przystanek i bylam na nim 16.20 a autobus mial byc 16.23 i nie przyjechal ,czekalam na przystanku godzine,wymarzlam ale na 18 dotarlam do pracy
yes2.gif
.

Praca fajna tylko czlowiek na samym poczatku to taki dziki i nieobeznany ,troche pozmywalam,troche popatrzalam jak ona robi to jedzenie,dowiedzialam sie co gdzie jest itp ,1 salatke zrobilam,zakupy jej do tego baru w auchanie zrobilam i zlecialy 3 godziny,Jak wyszlam z domu po 16 tak wrocilam po 22.

Moj uspal alanka ale za latwo nie bylo ale dal rade,oliwka tez troche panikowala ze mama do pracy poszla hihihi.No jak cos to musza sie dzieci przyzwyczaic.

Babka powiedziala ze bedziemy w kontakcie ale ze we wtorek obowiazkowo mam przjsc rano tak jak sie umowilysmy i ze mam pamietac ile dzis godzin bylam,Wiec moze bede miala ta prace,Obadamy.
 
reklama
NATUSIA z platfusem Bartka nie pomoge bo sie nie znam.
Wijtus dzielny chlopak ,super.

Ja zaniedlugo ide z alim na szczepienie bo on jest kilka szczepien do tylu a na bilans oliwki mam przyjsc na poczatku stycznia coby za jednym zamachem zrobic oliwce bilans 4 latka a alanowi 2 latka :tak:.

KAKA Hania niezla z tymi prezentami:-D.Super prezenty przygotowaliscie :tak:.


Witam w sobote z rana
biggrin.gif
.

Ja z wrazenia dzis spac nie umialam hihihi,juz pralka mi wyprala,tylko wywirowac sie musi ale to zostawie jak dzieci wstana bo inaczej moze pralka ich obudzic hehehe.

Dzis ja robie wieksze sobotnie sprzatanie bo WIZYTACJA (moja mama) Przyjezdza
biggrin.gif
.Cos na obiad musze jeszcze walnacbo oni glodni przyjada
biggrin.gif
.

Moj wroci z pracy to ja po dziadkow na pks pojade a on zostanie w domu z dziecmi,coby dzieci wieksza radoche mialy jak zobacza dziadkow
biggrin.gif
.Aaaa i u dziadkow juz Mikolaj byl wiec przyjada z prezentami heheheh
biggrin.gif
.

Milego dnia.
 
Do góry