reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam.
Dawno nie zaglądałam i nie pisałam, ale jakoś tak ciągle coś się dzieje.
Poza tym zimno i coraz to śniegiem prószy.
Wczoraj był bardzo ładny, słoneczny dzień a dziś znów szaro i wietrznie.
Wiosna mogłaby już na dobre zagościć, bo nie wytrzymam z tą zimą.

Załapałam ostatnio nawet doła z powodu mojego zdrowia - nie wiem co się dzieje ze mną.
Tyle optymizmu miałam i gdzieś to uleciało.
Stwierdziłam, że jednak jestem materialistką i potrzebuję większej wygranej.
Ale co z tego jak Lotto mnie olewa i nie padają moje numery :wściekła/y::-(
Ech życie ... no to pomarudziłam sobie trochę.

Uciekam i w wolnej chwili postaram się zajrzeć.
Zdrówka dla chorujących i nadziei, że wiosna przyjdzie prędziutko.
 
reklama
Kaka - sobie w sygnaturke linka wklejcie :-) Na forum chusty.info jest zakladka handmade jakbyscie chcialy konkurencje podgladnac ;-) Mi sie bardzo pociag podobal.

Lilcia dostala glejt, ze moze isc do zlobka. Dwa tygodnie z glutem i wirusem walczylismy. Chcialam, zeby byla zupelnie zdrowa. Licze, ze w zlobku zacznie w koncu jesc, bo teraz na piersi leci, stalego jak 4 lyzeczki czy 2 gryzy wezmie to dobrze... A mialam rok karmic.... Miejmy nadzieje, ze sie odstawi. No i dzieci zmobilizuja ja do chodzenia. Na razie boi sie puscic. Czasem sie zapomni, ale jak sie zorientuje, ze sama idzie to jest bach. Dwa dni temu oko podbila, bo bach wypadlo na stolik kawowy. Maciek naprawde super bratem jest. Ma do niej duzo cierpliwosci. Casami z milosci ja za bardzo scisnie czy pacnie. Ale daje jej swoje zabawki, nie zabiera, jak nie chce zeby mu w zabawie przeszkadzala, to sie odsunie, jak mama jest niedobra dla Lilki (krzyczy ciagnieta za wlosy, ze tak nie mozna), to mi wyklady robi, ze doslownie ma sie to wiecej nie powtorzyc, bo nie bedzie sie ze mna bawil. Jak mloda placze, to mi kaze ja na rece brac i pocieszac. Dobry chlopak z niego bedzie. Chyba beda sztame trzymac, mam nadzieje, bo bardzo tego chcialam.
 
Tfu, tfu, moje dziecie nr 2 zaczelo jesc. Zlobek dobrze dziala. Nie sa to moze oszalamiajace ilosci. Ale lepiej niz bylo.
U Macka wczoraj wieczorem przy myciu zauwazylam, ze ma czerwone placki na nadgarstkach i wierzchu dloni. Oczywiscie juz mam wizje rozyczki, odry i jeszcze jakiegos dziadostwa. Mlody nie daje sie dotknac, mowi, ze go to boli. Obejrzalam calego i tylko tu mial czerwone. I skora szorstka. Pomyslalam, ze moze alergia na mydlo w przedszkolu. I pytam go o to czym myje recze, czy moze cos nowego? A ten olsnienie. Przyznal sie, ze dzien wczesniej umyl rece uwaga, pianka do golenia M :szok: I go poparzylo to to. Nie wiem co tam jest, ale jakies srodki zmiekczajace zarost pewnie, a ten dobrze nie splukal i efekt widac. Pomyslowy Dobromir. Dobrze, ze srodki czystosci trzymam na polce, gdzie nie siega...
 
Danusia,my dzis do lekarza idziemy. Hania od szczepienia ma stan podgoraczkowy. Ola tez 37.

Ola tez niecheta do nowosci, ale niedługochce odstawic od cyca.

Wogóle to zaraz obecnosc sprawdze;-)
 
reklama
witam!
widze ze nie tylko ja zadko tu zagladam bo taka tu cisza ..
u mnie tez ciagle cos sie dzieje dlatego malo czasu zeby zagladac i pisac...pracuje na nocna zmiane zeby z mala siedziec w domku bo dopiero od wrzesnia idzie do szkoly..
za miesiac idziemy na wesele brata mojego ukochanego:tak: wiec od dzis dieta hehe
pod koniec maja planujemy wakacje poza tym remont w domku i rozwod w toku za ktory zaplacilam 340£:szok: a kochany tatus zapomnial o corecze i nawet zajaczka z czekoladki nie dal nie wspominajac o zyczeniach :dry:

poza tym cale zycie kombinuje zeby zaczac jakis swoj interes jakas sprzedaz online czy cos i znow mnie dopadla ta mysl i nie wiem co robic chyba nie nadaje sie do robienia interesow bo na planach sie konczy :baffled:
 
Do góry