reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

malutka,a czy on nie był jakos ostatnio podziębiony?bo nieraz od głupiego kataru może byc zapalenie uszka...
biedny ten Twój Filipek...nacierpi sie...zdrówka mu zycze:)
 
reklama
O biedny maluszek, zapalenie ucha moze strasznie bolec... zeby mu szybko ten antybiotyk zadzialal!

No oby, bo on dziś przez to prawie w ogóle nie jadł:-( Teraz wiem skąd ten przeraźliwy krzyk wczoraj przez 3,5h:-(
Agadaria no właśnie problem w tym ,że nie,dlatego nie mam pojęcia od czego to, w domu przeciągu raczej też nie ma eh...:-(
 
Dziewczyny porusze temat glowki, bo kazali mi moja ukladac na pleckach do snu, czasem obracalam na bok, i wlasnie zauwazylam ze dziecko zaczyna miec plaska glowke!! Do tego z jednej strony bardziej niz z drugiej. Spanie na brzuchu nie wchodzi w gre-mala sie buntuje. Jak wasze dzieciaki? Jak je ukladacie do snu?
 
Dziewczyny porusze temat glowki, bo kazali mi moja ukladac na pleckach do snu, czasem obracalam na bok, i wlasnie zauwazylam ze dziecko zaczyna miec plaska glowke!! Do tego z jednej strony bardziej niz z drugiej. Spanie na brzuchu nie wchodzi w gre-mala sie buntuje. Jak wasze dzieciaki? Jak je ukladacie do snu?

Raz na jednym boku, raz na drugim i na plecach...
 
Dziewczyny porusze temat glowki, bo kazali mi moja ukladac na pleckach do snu, czasem obracalam na bok, i wlasnie zauwazylam ze dziecko zaczyna miec plaska glowke!! Do tego z jednej strony bardziej niz z drugiej. Spanie na brzuchu nie wchodzi w gre-mala sie buntuje. Jak wasze dzieciaki? Jak je ukladacie do snu?

tu też każą tylko na pleckach, jak powiedziałam na początku że ją na boku układam to baba mało zawału nie dostała i zasypała mnie od razu ulotkami o śmierci łóżeczkowej, że się na buźke przewróci i się udusi. Moja nie chce teraz na boku, tylko na wznak i odwraca główke na boku. Ale nie martw się tą płaską główką, przechodzi jak dzieciaczki zaczynają siedzieć i większość czasu są w pionie, Olka miała strasznie płaską głowę w 3 miesiącu, potem wszystko się unormowało, Amelka też troche ma.

:no: bo z praktyki wiem ,że on nic nie daje...

Potwierdzam, wszystkie te żele o D rozbić

cytryna ale ci biedulko współczuje tych nocy nieprzespanych....nawet sobie ich nie chce wyobrażać...
 
malutka współczuję zapalenia uszka! Oby wszystko szybko przeszło. Najgorsze że to cholerstwo lubi wracać :wściekła/y:

cytrynka mojej siostrze tak w dzień przysypia, tylko na cycu i to na 15 min i zaraz się budzi i jęczy, jak była u mnie na chrzcinach to ona i ja karmiłyśmy a potem ona jeszcze 2 razy zanim ja mojego małego. Także zgadzam się nie ucz bo ona rzeczywiście może smoczek sobie z ciebie robić.
 
malutka- a może go brzuszek boli?:wściekła/y:

Nie:no: Zapalenie ucha ma jak nic, najgorsze jest to ,że nawet katarku nie było ostatnimi czasy, boję się aby nie miał jak mój najstarszy, on od dziecka ma problemy z uszami, byle katarek i on na uszy nie słyszy i zaraz zapalenie ucha ma! Ile ja się z nim do Warszawy najeździłam i stale pod kontrolą foniatry jest, nawet problem z mową miał przez to, Boże aby to się tylko nie powtórzyło!!!:-(
 
Hej dziewczyny!
Moj synio sobie wlasnie ze mnie smoka zrobil i dlatego nie pisuje, bo jedna reka to masakra. A chlopinka moj spi w dzien tylko na cycu i to lekki ma sen jak diabli. No super spi tez na spacerze, ale z racji pogody na codzien niewykonalne i to pewnie gdzies do kwietnia;/
A narazie wszelkie proby uczenia samodzielnosci koncza sie mega rykiem i nerwowoscia malego. Jak ma mnie blisko to zaryzykowalabym stwierdzenie ze nie placze wcale....
Kurka gdyby robal na wadze lepiej przybieral, to bym sie tak nie dala zniewolic... Jak juz na sen nocny zapadnie to po 7h spokojnie spi ciagiem w lozeczku i nie ma problemu...

Malutka, kurcze szkoda Filipka... Jak dobrze ze mialas nosa zeby o tym uszku pomyslec! Zdrowka dla Niego!

U nas tez zalecaja maluchom spanie na pleckach i moj w lozeczku innaczej nawet nie lubi, ale sam jakos na rozne strony obraca glowke i nie zauwazylam zeby sie gdzies bardziej splaszczala...
 
reklama
Do góry