reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
elifit wspolczuje bardzo, mam nadzieje ze jednak Arusiowi przejdzie!

jagmar
o to super ze sobie troche odpoczniesz! mam nadzieje ze malej sie spodoba, chyba lepsza jest opcja ze spaniem, a zgadza sie to z obecnym rozkladem dnia?
 
Ja tak szybciutko - dawno mnie nie było.
Z tymi zatwardzeniami ja sobie poradziłam szybko. U nas pomogło wzbogacenie diety o błonnik - kasze z pełnego ziarna np. Holle (szwajcarskie bez konserwantów, maltodeksyny). Kasza z warzywami (mój zje tylko jęczmienną).
Ewentualnie widziałam w aptece "błonnik w syropie dla dzieci", ale u nas obeszło się bez.

Filip zaczął wczoraj stawiać samodzielnie pierwsze kroczki - dumna jestem :)
 
super!gratulacje pierwszych kroków, zaraz zacznie się bieganie;-)

nam właśnie kurier przywiózł wsad pościeli dla Tośki do łóżka bo powoli będziemy się przymierzali do spania w łóżku również w nocy a łóżeczko chyba wyniesiemy żeby potem nie było awantury że Franek śpi w jej łóżeczku:)
pościel kupiłam medyczną 140x200 + poduszka pełnometrażowa 70x80 tylko z poduszki muszę trochę wkładu wyjąć żeby była bardziej płaska;-). Cała pościel jest z wypełnienia sylikonowego i można ją prać w temperaturze 95stopni.
 
Ostatnia edycja:
Ja kupiłam kołderkę 100 cm × 135 cm i poduszeczkę 40 cm × 60. Jest z bawełny i włókniny poliestrowej. Do tego od razu komplet pościeli z ochraniaczami na łóżeczko. Za kołdrę i poduszeczkę dałam coś koło 100 zł (teraz widzę że jest w promocji w askocie za 79zł). Pościel całosezonowa (ponoć :D ).
Ale mój Filip nie lubi spać pod przykryciem (nawet nie toleruje kocyka). Więc kupiłam ma ciepłą piżamkę, a pościel leży i czeka na lepsze czasy :D

A co do kroczków - przy mnie stawia sam, przy mojej mamie nie :D Chodzi z nią za rączkę tylko. Taki cwaniak z niego jest.
 
taką małą pościel do łóżeczka też mamy ale jej nie używałam bo wolałam śpiworki;) a w łóżku to w śpiworku kładła jej nie będę bo się boję że upadnie jak będzie chciała w nim wyjść;-)
 
to muszę sprawdzić w takim razie jej wymiary - bo mi się ona dość duża wydawała - tak do 2-3 roku życia. A nie chciałam standardowej kupować, żeby za ciężka nie była.
 
hej,pamiętacie mnie jeszcze? dawno tu nie zaglądałam,ale nie miałam weny na pisanie...
Fizycznie czuję się dobrze,psychicznie trochę gorzej,przykro mi,szczególnie jak czasem zajrzę na forum czerwcowych mam...
Moja macica ocalała, udało się wykonać zabieg bez jej usunięcia,chyba jedyne dobre wieści z tej historii.

Piszecie o tym samodzielnym usypianiu i Wam zazdroszczę, ja nie mam odwagi na ten krok, bo wiem czym to grozi. Zosia dalej usypia ze mną na łóżku a potem ją przenoszę do łóżeczka. Chociaż niedługo będę zmuszona żeby ją nauczyć usypiać sama bo wracam do pracy a Zosia pójdzie do łóżeczka a tam już na pewno sama będzie usypiać.

Za to zatwardzeń Ci Elifit nie zazdroszczę, Zosia raz miała problem i to było straszne.
Ja też muszę się pochwalić,bo Zosia zaczęła wreszcie chodzić:biggrin2:
Od tygodnia już radzi sobie sama,chociaż się jeszcze chwieje i buja ją na boki ale chodzi:biggrin2:
 
reklama
Eveline - jasne, że Cię pamiętamy :*, Filipa usypiam identycznie i powiem szczerze, że lubię te chwilę więc nie mam zamiaru nawet tego zmieniać :) A przy okazji mogę sobie chwilę odpocząć przed wieczornym doprowadzaniem domu do użyteczności :D
 
Do góry